Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Awantura o dziecko w pieluszce w restauracji. Padły strzały!

| aktualizacja: 06.06.2016 | 35

W sopockiej restauracji rozpętała się kłótnia o dziecko w samej pieluszce. 3 strzały – to jej finał.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
niemowlę, pielucha
fot. Fotolia.pl
W sopockiej restauracji pełnej klientów doszło do awantury. Według świadków przyczyną jej był spór o sadzanie dziecka w samej pieluszce na blacie stołu. Nie spodobało się to obsłudze restauracji, która poprosiła o zdjęcie dziecka. 36-letni mężczyzna z Łomianek, znajomy rodziców dziecka wdał się w ostrą wymianę zdań z personelem lokalu. Nagle chwycił za broń i wystrzelił trzykrotnie w sufit. Była to broń hukowa, która nie wymaga pozwolenia. Mężczyzna zdemolował lokal, wywracając stoły i kierując groźby śmiertelne w stosunku do obsługi lokalu. Zaatakował interweniujących policjantów, a następnie będąc już skutym, wybił głową okno w radiowozie.
Za ten występek grozi mu do 5 lat więzienia. 

Były już spory o przewijanie dziecka w autobusie, karmienie piersią w restauracji, a teraz o sadzanie dziecka w pieluszce na blacie. Czy przeszkadzałoby ci, gdyby w restauracji rodzice dziecka w samej pieluszce posadzili je na blacie? Napisz w komentarzu.

Źródło: rmf24.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (35)
avatar

JoannaD
JoannaD | 2017-05-10 19:04 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Pracuję jako kelnerka i nie wobrażam sobie, że pozwalam na sytuację,gdy matka sadza dziecko w pieluszce na stole (która z pewnością zawiera w sobie/na sobie - z rąk matki, bakterie kałowe), a następnie do tego stolika przetartego ściereczką siadają inni ludzie i jedzą posiłek, nieświadomi.. Brak znajomości zasad profilaktyki chorób zakaźnych i higieny żywności się kłania. Na blat w kuchni też sobie sadzają dziecko, a później kroją tam warzywa? Nic dziwnego że zwrócono mamie uwagę, nie tylko ze względów higienicznych, ale i z uwagi na komfort innych gości. A ojciec niezły "ananas", że tak zareagował :) Oh, praca w gastronomi...nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Odpowiedz

MamaNatalki&Emilki
MamaNatalki&Emilki | 2016-06-07 11:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Uważam podobnie jak mija poprzedniczka, że stół nie jest do siedzenia, nawet dla dziecka...Od tego są krzesełka, sofy itp. Tym bardziej, że teraz wszelkie lokale użyteczności publicznej wyposażone są w kąciki dla dzieci, specjalne stoliki i krzesełka albo specjalne krzesełka do karmienia, gdzie dziecko doskonale widzi rodzica i jest na jego poziomie...Uważam, że personel lokalu wcale nie zrobił źle, ale co do zachowania znajomego rodziny no to niestety, ale bezpodstawne i skandaliczne....

Odpowiedz

Ewelina
Ewelina | 2016-06-07 10:43 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tak przeszkadza, sama mam dziecko i nie sadzam go na stole ani w domu ani w żadnym innym miejscu. Jak teściowa lub mama chciały posadzić odrazu zabraniałam. Stół nie jest krzesłem!

Odpowiedz

Klara
Klara | 2016-06-07 05:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czy kultura czy nie stół służy do stawiania na nim jedzenia. Nie został wymyślony do sadzania na nim tyłkiem dzieci. I wszystko w temacie. Nie potrzeba rozgrzebywania w stylu czy to kulturalne, moralne itp. Zupełnie nie rozumiem osoby która wypowiedziała się o zwalnianiu obsługi -zdanie bez sensu i ta osoba na pewno nie powinna być szefową. Ludzie w domu też siadacie na stole ? Ech.....

Odpowiedz

Kunegunda
Kunegunda | 2016-06-07 04:13 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Byłabym się przewijać dziecko, ze względu na to, że stół mógłby nie być czysty ( np. wytarty wcześniej jakąś brudną szmatką);😜

Odpowiedz

Justyna
Justyna | 2016-06-06 23:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ale macie problemy hahahahahaha

Odpowiedz

A-a
A-a | 2016-06-06 23:16 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja nie miałabym nic przeciwko. Dzieciaczki w pieluszkach są po prostu przesłodkie! Sama jestem mamą córek - 6 letniej i 11 miesięcznej . Nie rozumie tych, którzy w tej sprawie wypowiadają się, że był to brak kultury.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Ewelina
Ewelina | A-a | 2016-06-07 10:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bo to jest brak kultury! Sama mam małe dziecko i tak się nie zachowuje. Zamiast sądzać na stół weź na kolana lub przytul. Stół służy do stawiania potraw a nie sadzania pupy

Odpowiedz

Glok
Glok | A-a | 2016-06-07 14:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja żona, uważa że mam słodki tyłek , wpadnę do Ciebie i w majtach usiądę na stole, pasuje?

Odpowiedz

m
m | Glok | 2016-07-13 22:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Tak trzymaj! :)

Odpowiedz

o
o | A-a | 2016-07-13 22:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To żryj te przesłodkie gówna swoich dzieci, ale uświadom sobie, że inni ludzie są normalni i ich to obrzydza...

Odpowiedz

pat
pat | 2016-06-06 23:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W domu nie sadzam na stole, w restauracji też nie.

Odpowiedz

G
G | 2016-06-06 22:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie!

Odpowiedz

zanka
zanka | 2016-06-06 22:25 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jeśli pielucha była czysta to nie widzę problemu (ja bym w brudnej nie ryzykowała sadzania na stole). Natomiast przewijanie dziecka na stole to już brak kultury. Nieraz byłam w restauracji w której pomimo braku przewijaka proponowano mi ustronne miejsce gdzieś na zapleczu gdzie mogłam spokojnie przebrać dziecko.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?