Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przez głupotę opiekunki to dziecko już nigdy się nie obudzi...

| aktualizacja: 06.06.2016 | 89
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(6)
dziecko sen
fot. Fotolia
Ta niania chciała, by 8 miesięczne dziecko szybko poszło spać. To co w tym celu zrobiła, przeraziło nas!
Kiedy pozostawiamy nasze dzieci pod opieką obcych osób, zawsze martwimy się, czy właściwie zaopiekują się naszymi maleństwami. Zazwyczaj tak jest. Często nianie stają się nieomal członkami rodziny. Czasem jednak niektóre mamy trafiają na zupełnie nieodpowiedzialne osoby, które zdolne są do absolutnie wszystkiego...

To miała być popołudniowa drzemka

Kiedy Katie Mulkey pozostawiła swoje 8 miesięczne dziecko pod opieką niani Lori, wydawało jej się, że jest to osoba godna zaufania. Niania opiekowała się również ósemką innych dzieci, więc wydawało się, że ma spore doświadczenie.

Niania miała obowiązek położyć dziecko na popołudniową drzemkę. Żeby dziecko szybko zasnęło, nie budziło się i nie przeszkadzało, kobieta podała mu lek na alergię Benadryl. Prawdopodobnie nic by się nie stało, gdyż lek można stosować zarówno u dzieci, jak i dorosłych, gdyby nie to, że opiekunka podała dziecku dawkę dla dorosłej osoby! Małe 8 miesięczne dziecko nie obudziło się już ze snu i lekarze po przybyciu do domu niani, mogli stwierdzić jedynie zgon.

Co to za lek?

Benadryl to lek zawierający difenhydraminę. Blokuje działanie histaminy w receptorach H1, zmniejsza kurczliwość mięśni gładkich i jest stosowany w leczeniu osób mających problem z alergią. Stosowany jest także jako środek nasenny i tak chyba właśnie potraktowała go 43-letnia opiekunka.  Sekcja zwłok potwierdziła, że dziecko zmarło po otrzymaniu zbyt dużej dawki leku, jego organizm nie był w stanie poradzić sobie z substancją.

"On tak lubił kiedy się go przytulało"

- To jest coś, co tylko Bóg może naprawić - mówiła zrozpaczona matka. - Moje dziecko zostało mi odebrane. Chcę, żeby moje dziecko było nadal w moich ramionach, a nie na cmentarzu.To jest coś, przez co żadna matka nie powinna przechodzić.

Jak dojrzała kobieta mogła zrobić taką głupotę i zaaplikować małemu dziecku lek, którego nie powinien w ogóle zażywać? Jak mogła mu dać śmiertelną dawkę? Takie wypadki powodują, że tracimy wiarę w ludzi i baczniej obserwujemy opiekunki, które zajmują się naszymi dziećmi. Oby takie zdarzenia były sporadyczne!

Zobacz także: 
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (89)
avatar

Klaudia
Klaudia | 2017-11-05 08:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja nigdy nie oddam dzieci do przedszkola i żałuje, że do szkoły musze, bo pracuje jako pomoc nauczyciela w przedszkolu i nie moge patrzeć jak znęcają się nad dziećmi szarpią nazywają je po chamsku np.dranie i rozdrażniają dzieci, a do mnie mają pretensje, że rozbestwiam dzieci i według nich przeze mnie są rozbrykane,bo jestem dla dzieci czuła ciepła i nigdy na nie nie krzycze,a prawda taka, ze ja swoim zachowaniem dzieci nie rozpuszczam i nie psuje, bo daje im dobry przykład swoim zachowaniem i nie krzycze na nie.Jako opiekunka dziecięca opiekowałam się wieloma dziećmi ostatnio kilku miesięcznym dzieckiem i 2 letnim zarazem i rodzice byli mi wdzięczni, bo dzieci bardzo mnie lubiały i bardzo dobrze nimi się opiekowałam rodzice byli mi bardzo wdzięczni,bo ja kocham dzieci i nigdy krzywdy bym im nie zrobiła, bo nie jestem głupia.

Odpowiedz

sprawiedliwa
sprawiedliwa | 2017-03-28 12:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kara śmierci dla tej baby.!

Odpowiedz

Magda
Magda | 2016-11-15 22:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To nie baba to potwór bez mózgu

Odpowiedz

Magda
Magda | 2016-11-15 22:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nigdy nie oddam dzieci pod opiekę obcych ludzi!!! Mam 8letniego syna i 7 miesiecznego i nie wyobrażam sobie takiej tragedii. Serce ściska jak to się czyta!ta baba powinna dostać dożywocie choć ten wyrok nie złagodzi bólu rodzicom! Biedne maleństwo! !!!😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Klaudia
Klaudia | Magda | 2017-11-05 08:39 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja też nigdy nie oddam dzieci do przedszkola i żałuje, że do szkoły musze, bo większosc nauczycieli powinno miec dozywotni zakaz wykonywania zawodu, bo znęcają się nad dziecmi.Wiem to z własnego też doswiadczenia gdyz pracuje jako pomoc nauczyciela w przedszkolu i widze jak traktują dzieci jędzowate baby, a dyrektorka im na to pozwala :(A do mnie mają pretensje, że rozbestwiam dzieci, bo nigdy na nie nie krzycze jestem dla nich czuła i ciepła i dzieci bardzo mnie lubią,a one rozdrażniają dzieci swoim chamskim zachowaniem.

Odpowiedz

ja
ja | 2016-11-15 21:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

mamy zazwyczaj idą w ustronne miejsce dla własnego komfortu psychicznego ..i rozumieją sytuacje osob postronnych. ..wiec nie ma co. .z niczego robić problemu

Odpowiedz

Anka
Anka | 2016-10-01 20:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nigdy nie oddam dzieci w obce ręce nigdy. Ja je urodziłam z miłości i nie oddam aby jakaś nie odpowiedzialna kobieta zabrała im życie.

Odpowiedz

Elena29
Elena29 | 2016-10-01 12:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja staję na głowie, żeby moje dziecko nie siedziało z nikim obcym! Zawsze jest jakiś sposób...

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Eeee
Eeee | Elena29 | 2017-09-17 11:06 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Doprawdy? Nawet w sytuacji samotnej matki, która musi pracować i nie ma babć i cioc na podoredziu?

Odpowiedz

kinga
kinga | 2016-10-01 10:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

oby takie zdarzenia były sporadyczne???
Oby takie zdarzenia nigdy nie miały miejsca!!!!!!!!Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Anka
Anka | kinga | 2016-10-01 20:36 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Już mają niestety to się zdarza coraz częściej.

Odpowiedz

Ami
Ami | 2016-09-30 21:57 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nigdy, przenigdy nie zostawiłabym mojego dziecka z opiekunką, choćby nie wiem jak dobre referencje miała. Na szczęście nie muszę tego robić... Straszne co niektóre baby mają w głowach, jak nie szarpią i biją dzieci powierzone im pod opiekę, to takie coś :(

Odpowiedz

Ann
Ann | 2016-09-30 19:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Co trzeba mieć w głowie, żeby popełnić taki czyn?! Serce pęka z żalu!

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Anka
Anka | Ann | 2016-10-01 20:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nasrane u nie rozgarniete mają

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?