Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

b.box


kategoria:

Butelki


Ocena:
4 oceny

Cena: 64 zł
Opis produktu

b.box, Butelka z dozownikiem

Unikalna butelka zapewniająca szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne przygotowanie mleka modyfikowanego podawanego dziecku w domu i poza domem. Posiada łączący się z butelką, łatwy w montażu dozownik na mleko modyfikowane. Wyjątkowa podwójna funkcjonalność - prosta zamiana na tradycyjną, powszechnie stosowną butelkę. wyposażona w antykolkowy, silikonowy smoczek zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić naturalne karmienie specjalnie zaprojektowany, innowacyjny, ergonomiczny oraz stylowy kształt i design butelki ułatwia jednocześnie jej prawidłowe trzymanie. Można dopasować smoczki innych firm. Łatwa do czyszczenia, bezpieczna podczas mycia w zmywarce i sterylizatorze wykonana z PP oraz silikonu. Nie zawiera BPA, Ftalanów i PVC.
Wymiary: 22cm x 7cm.
Oceny użytkowników produktu 

b.box, Butelka z dozownikiem

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna F
Katarzyna F

2015-04-07 16:18

Ciekawy wygląd

Mnie osobiście ta butelka nie przekonuje, Zgadzam się, że bardzo ciekawie wygląda, ma swój niepowtarzalny wygląd. Zwraca na siebie uwagę na półkach w sklepie. Jednak jak dla mnie nie wygląd był decydującym czynnikiem do zakupu. Dodatkowo butelkach nie należy do zbyt tanich.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-22 14:55

Bardzo dobra butelka

Butelka jest bardzo dobra szczególnie dla niesfornych maluszków, które siedzą i są bardzo ruchliwe. Dodatkowo pokarm spływa do smoczka i nie zostaje np na ściankach butelki. Jedyny, a zarazem wielki minus to cena tej butelki, bo jest bardzo wysoka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Woś
Anna Woś

2014-12-02 11:36

Polecam do karmienia maluszków które już siedzą

Od czasu gdy nasz maluszek nauczył się siedziec bardzo trudno go karmić. Dlatego własnie kupiliśmy przez internet taką butelkę. Mała jest karmiona na siedząco, Nie mamy problemu z resztkami pokarmu który bez problemów spływa do smoczka. Ręce przy karmieniu nie drętwieją. Bardzo pomysłowa i praktyczna. Używamy ją także w podrózach autem :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna
Anna

2014-11-16 19:24

Interesująca

Przyznam,że do zakupu skłonił mnie interesujący wygląd buteleczki. Używam jej jedynie podczas wyjazdów . super się sprawdza . dzięki innowacyjnemu kształtowi bardzo wygodnie karmi się nią maluszka, a resztki pokarmu nie pozostają w zagłębieniach buteleczki. szczerze polecam mamom podczas wyjazdów .bardzo ładnie czyści sie w zmywarce

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?