Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Baby Design


kategoria:

Spacerówki


Ocena:
2 oceny

Cena: 369zł zł
Opis produktu

Baby Design, Wózek spacerowy Travel

Praktyczny wózek spacerowy typu parasolka z wygodnym i szybkim mechanizmem składania. Charakterystyka: - podwójne samonastawne przednie koła z możliwością blokady - wszystkie koła amortyzowane - koła większe o 4 cm w porównaniu do kół wózka TRAVEL z kolekcji 2011 - czterostopniowa regulacja oparcia, zdejmowana barierka oraz regulowany podnóżek - pięciopunktowe pasy z miękkimi ochraniaczami - składana budka z odpinaną tylną częścią i dodatkowym daszkiem chroniącym przed słońcem - ergonomiczne, piankowe rączki ze stoperami - bezpieczny hamulec blokujący jednocześnie obydwa tylne koła - folia przeciwwiatrowa i pokrowiec na nóżki w komplecie. Waga: 9,5kg
Oceny użytkowników produktu 

Baby Design, Wózek spacerowy Travel

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-26 22:56

Coś strasznego

Tę parasolkę pożyczyliśmy od przyjaciółki przed wyjazdem na urlop. Na szczęście przetestowaliśmy ją jeszcze przed wyjazdem. Pierwszym zaskoczeniem był fakt, że jest taka długa, że do bagażnika combi wchodzi w poprzek (czyli pojawił się problem z rozłożeniem reszty bagażu), a nasz wózek - składany 3w1 wchodził normalnie. Jednak prawdziwa jazda zaczęła się na spacerze - bardzo źle się go prowadziło - nie sposób wjechać nim na krawężnik, trudno jest go prowadzić jedną ręką, jest ciężki, do bagażnika można zapakować maks. 1kg obciążenia - a wtedy już nie sposób go prowadzić. Ponadto dziecko jest w nim ułożone w dziwnej pozycji. Zrezygnowaliśmy z zamiaru zabrania tego wózka, bo byśmy się z nim zamęczyli. Nigdy w życiu nie kupię parasolki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Ostrowska
Agata Ostrowska

2014-09-10 11:46

Wielki pozytyw

Fantastyczny wózek, polecam wszystkim mamom. Używałam dla mojej córeczki od 1,5 roku - 4 lat. Nie chciała z niego wyjść. Bardzo wygodny. Dobre w nim jest to że można oparcie obniżyć i dziecko smacznie śpi. Zabierałam go na wszystkie wyjazdy, bo dobry jest do składania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?