Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Akpol/Britax Römer


kategoria:

Od 0 do 13 kg


Autor: Kasia Mach
Ocena:
1 ocena

Cena: 1045 zł
Opis produktu

Baby-Safe Plus SHR II, Fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy Baby-Safe Plus SHR II przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia do 12./15. miesiąca życia, ważących maksymalnie 13 kg. Fotelik można dopasować do wagi i wzrostu dziecka dzięki centralnej regulacji zagłówka i pasów bezpieczeństwa. Fotelik jest montowany w samochodzie tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych, na bazie ISOFIX lub bazie na pasy, co zapewnia wygodę i dodatkową ochronę. Baza posiada ramę antyrotacyjną i uchwyt zabezpieczający. Pozostaje w samochodzie, podczas gdy fotelik można łatwo i szybko wypiąć, za pomocą jednej ręki.
Fotelik samochodowy Baby-Safe Plus SHR II wyróżnia się innowacyjną ochroną w przypadku zderzeń bocznych, możliwą dzięki technologii D–SIP, która podczas kolizji w pierwszej kolejności pochłania siłę uderzenia i rozkłada ją po całym foteliku. Dodatkowo ściany boczne są głębokie i miękko wyściełane, co zapewnia komfort i większe bezpieczeństwo. Fotelik jest zatwierdzony do użytku w samolotach. Wygodnym rozwiązaniem jest zdejmowany pokrowiec, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa, co umożliwia zachowanie fotelika w czystości.

Fotelik występuje w 7 wariantach kolorystycznych. Wymiary fotelika: W 57 cm x S 44 cm X G 65 cm.

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Baby-Safe Plus SHR II, Fotelik samochodowy

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-31 12:24

Fajny dla maluszka

Fotelik samochodowy bardzo łatwy w montażu. Do tego zapewnia bezpieczną jazdę, chroni przez skutkami zderzeń. Zagłówek i pasy bezpieczeństwa można regulować. Dzięki temu z łatwością można go dostosować do nawet trochę większego bobasa. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?