Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Akpol/Britax Römer


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Autor: Kasia Mach
Ocena:
3 oceny

Cena: 1501 zł
Opis produktu

Baby-Safe Trifix, Fotelik samochodowy dla dziecka

Fotelik samochodowy Baby-Safe Trifix przeznaczony jest dla dzieci ważących od 9 do 18 kg, w wieku od 9 miesięcy do 4 lat. Fotelik ma bardzo wygodne siedzisko z wielopozycyjnym mechanizmem odchylania oparcia. Istnieje możliwość regulacji wysokości zagłówka i długości pasów bezpieczeństwa. Montaż fotelika jest niezwykle prosty, dzięki ulepszonej technologii ISOFIX+ i pochłaniającemu energię systemowi V-Tether. Trifix zapewnia kompleksową ochronę przed uderzeniami. Ma głębokie i miękko wyściełane ściany boczne i system SI PAD w celu ochrony w przypadku zderzeń bocznych. Z kolei system PIVOT LINK i nakładki naramienne ograniczają ruch do przodu w przypadku silnego uderzenia. Fotelik występuje w 7 wariantach kolorystycznych. Istnieje możliwość dokupienia wkładki termicznej lub dodatkowego obicia do tego modelu. Wygodnym rozwiązaniem jest zdejmowany pokrowiec, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa, który ułatwia utrzymanie fotelika w czystości.

Wymiary fotelika: W 65 cm x S 45 cm x G 54 cm

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Baby-Safe Trifix, Fotelik samochodowy dla dziecka

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-28 21:27

Ekstra!

Bardzo dobry fotelik. Ma dużo świetnych opinii. Wzmocnione ochrony boczne sprawiają, że dziecko jest bezpieczne podczas zderzeń bocznych i gwałtownych hamowań. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Polecam, bo naprawdę warto. Łatwa w utrzymaniu tapicerka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 13:06

Polecam

Fotelik mma świetny system ochronny. Dziecko w czasie wypadku samochodowego i różnych wstrząsów wywołanych nagłym hamowaniem jest bezpieczne. Fotelik można regulować do odpowiedniej pozycji. Fajnie że jest możliwość ustawienia tak pasów żeby maluchowi nie przeszkadzały a jednocześnie dobrze trzymały. Fotelik jest łatwy w montażu. Materiał nie brudzi się i jest łatwy w czyszczeniu. Dostępny jest w różnych kolorach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:51

super fotelik

Fotelik godny polecenia ze względu na cechy jedynie cena jest mało przystępna .
Jest stabilny do umocowana dzięki mocnemu korpusowi. Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy. Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka. Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami co sprawia ,że nie uciskają dziecka. Możliwość regulacji dzięki temu można go regulować zarówno do spania dziecka jak i pozycji pół leżącej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?