Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Smoczki gryzaczki


Ocena:
3 oceny

Cena: 10 zł
Opis produktu

BabyOno, Anatomiczny smoczek kauczukowy 18mc+

Anatomiczna naturalna końcówka, ortodontyczny kształt dostosowany do podniebienia dziecka, otwory odpowietrzające, zapobiegają odparzeniom na buzi dziecka, wycięcie na nosek i profilowana tarczka dla maksymalnego komfortu i wygody, osłonka na smoczek, zapewniająca zachowanie higieny wyprodukowany z trwałych i bezpiecznych materiałów.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Anatomiczny smoczek kauczukowy 18mc+

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-03 14:25

Babyono trzyma formę

Od samego początku synek gardził smoczkami silikonowymi i kształtem okrągłym, dopiero smoczki BabyOno kauczukowe profilowane uratowały mnie przed ciągłym płaczem. Smoczek 18+ polecam ze względu na świetny kształt dopasowany do ust większego juz dziecka, ładną grafikę no i jakość - ze smoczkiem nic się nie działo, nic nie odpadło, nic dziecko nie przegryzło, ot po prostu jak widać było iż już czas na niego to kupowałam nowy. Smoczki Babyono nie są drogie a tak samo dobre (o ile nie lepsze) niż NUKi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 22:35

Super

Bardzo fajny smoczek. Jest ładny i dobrze profilowany. Nie uciska i nie uwiera dziecka. Maluch z chęcią z niego korzysta. Dodatkowo ma bardzo ładny wygląd i różne wzory. Bardzo fajny produkt w przystępnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-22 20:16

fantastyczne

wspaniałe, niezwykle kolorowe i bardzo atrakcyjne dla dziecka, zwracające uwage malca dzięki żywym kolorom. Dzięki ortopedycznemu kształtowi są znakomite i nie powodują u dziecka dyskomfortu. Zgrabne, ładne i w bardzo przystępnej cenie, warto kupić

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?