Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Laktatory


Ocena:
4 oceny

Cena: 150 zł
Opis produktu

BabyOno, Laktator elektryczny Sensi

Regulowana siła ssania laktatora pozwoli szybko i skutecznie ściągnąć pokarm, dostosowując laktator do Twoich potrzeb. Dzięki ręcznemu systemowi odpowietrzania masz możliwość uzyskania indywidualnego rytmu odciągania, zbliżonego do rytmu ssania Twojego dziecka. Intuicyjna obsługa oraz mała liczba elementów umożliwia łatwe stosowanie i czyszczenie laktatora. Zasilanie akumulatorowe lub na baterie.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Laktator elektryczny Sensi

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Julia Bohdziewicz
Julia Bohdziewicz

2016-07-04 16:13

Stanowczo odradzam

laktator jest fatalny. Odciąganie pokarmu jest bardzo bolesne, a nawet w moim przypadku spowodowało pęknięcie i krwawienie z brodawki, które musiałam leczyć przez kilka dni. Poza tym, urządzenie się ciągle zacina i zapycha, mleko nie spływa swobodnie do butelki. Odciąganie 120 ml pokarmu trwa aż 30-40 minut, a powinno standardowo trwać ok. 10 minut. Pomimo, że było użytkowane przez niespełna 2 miesiące, musiałam w trybie pilnym zakupić laktator innej firmy, gdyż ten praktycznie przestał działać. Producent nie uwzględnił mojej reklamacji, twierdząc, że wg niego laktator działa dobrze. Odradzam wszystkim mamom zakupu laktatora firmy Baby Ono.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-25 07:29

Rzeźnia dla piersi

Możliwe, że skrzywdzę ten laktator bo moje piersi są wyjątkowo zbudowane. Ale nie polecam tego laktatora. Nie mogłam tego używać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2015-01-12 20:35

średni produkt

Jako że czekało mnie codziennie odciąganie pokarmu zdecydowałam się na laktator elektryczny i wybrałam właśnie ten. Co prawda mleko udało się ściągać, ale przez długi czas było to bardzo bolesne. Ponad to bardzo głośno chodził, co mi strasznie przeszkadzało. Mleko ściągane bezpośrednio do butelki, więc nie trzeba było przelewać żeby podać dziecku, ale drugi raz nie zdecydowałabym się na jego zakup

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-08 13:27

Dla wytwrałych

Osobiście mam mieszane uczucia co do tego laktatora jest prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu i sterylizacji , aczkolwiek " ciągnie piersi" które potem bolą a nawet czasem puchną, jest dość drogi i material z którego jest wykonany jest średniej jakości

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?