Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
4 oceny

Cena: 95 zł
Opis produktu

BabyOno, Mata edukacyjna Zwierzęta Morskie

Mata kształtuje wyobraźnię dziecka, uczy rozróżniania kształtów i kolorów, rozwija zmysły dotyku, wzroku i słuchu, dzięki zawartości szeleszczących i ruchomych elementów oraz zabawek. Umożliwia leżenie na plecach lub brzuszku. Pozwala zachować dziecku pełną swobodę ruchów, a przyjemny i miękki materiał zapewnia mu komfort. Ma torbę, która umożliwia przenoszenie oraz przechowywanie. Prosta konstrukcja ułatwia transport oraz utrzymanie w czystości. Zabawki, po odczepieniu, można użyć do zabawy samodzielnie lub doczepić w wózku lub łóżeczku.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Mata edukacyjna Zwierzęta Morskie

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2017-08-22 21:26

mięciutka mata


Mata jest dobrze wykonana, mięciutka. Posiada kilka zabawek, które jeśli się znudzą, to bez problemu można wymienić na inne-swoje. Łatwa w czyszczeniu, a raczej praniu. Posłużyła jednak krótko, bo jak tylko synek zaczął się przemieszczać, to mata już go nie interesowała

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-30 22:42

polecam

Ciekawa kolorystyka i przywieszone zabawki przyciągają uwagę dziecka, a mama w tym czasie ma chwilę dla siebie, albo na domowe obowiązki. Mata rozwija umiejętności dziecka dot. chytania i jest ""zabawką"" na wiele miesięcy. Cena nie jest wygórowana, materiał bardzo przyjemny w dotyku. Zabawki są odczepiane więc można je użyć do zabawy na spacerze, w podróży. W zestawie jest torba na całą mate więc łatwo w razie potrzeby można mate przenieść w inne miejsce. Szczerze polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:08

ładne

ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam, chociaż muszę pochwalić tą matkę, że nie ma za dużo zbędnych elementów, tylko te co potrzebna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:00

mata

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?