Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: fhdominik
Ocena:
3 oceny

Cena: 54 zł
Opis produktu

BabyOno, Sklep stragan warzywniak

Sklep warzywniak BabyOno to zabawka polecana dzieciom od 2. roku życia, które chętnie angażują się w czynności naśladujące dorosłych - jedną z nich jest zabawa w sklep. Zestaw zawiera ponad 30 elementów, m.in.: kasę, wagę, warzywa, owoce, koszyk na zakupy. Rozmiar rozpakowanej zabawki: 46 x 37 x 83 cm.

Gdzie można kupić: sklep internetowy pwtoys.pl
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Sklep stragan warzywniak

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-26 16:02

super zabawa

Zabawa w sklep to świetny pomysł na spędzenie czasu. Dzieci potrafią bawić się długi czas i na okrągło. Ten model wyposażony jest bogato. Oprócz kasy fiskalnej ma wagę z odważnikami oraz koszyczek na zakupy. Półeczki na straganie też są bogato zaopatrzone. Można jeszcze dokupić wiele innych warzyw, owoców i artykułów spożywczych do zabawy. Można też według własnego upodobania dołączyć do zabawy zabawki, które dziecko już posiada. Można stworzyć np. sklep z zabawkami. Jedynym minusem są tekturowe elementy imitujące np. mąkę czy cukier. Szybko się niszczą, od razu trzeba je najlepiej skleić taśmą żeby się nie rozpadały. W sklep dziecko samo się nie będzie bawiło. Koniecznie potrzebny w tym przypadku jest towarzysz. Przy takiej zabawce dziecko wiele może się nauczyć.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-26 11:20

Bardzo fajna zabawka

Znajomi posiadają ten stragan dla swojej pociechy. Muszę przyznać, że jest to fajna zabawka.Uczy dzieci juz od najmłodszych zasad jakie panują w realiach. Dziecko musi stać w kolejce, zapłacić za dane produkty. Można zacząć naukę gospodarowania oraz zarządzania pieniążkami już od najmłodszego.. W fajny sposób można dziecku wytłumaczyć, że nie zawsze pieniędzy starczy na wszytko. Kolorowe elementy, kasa i inne akcesoria sprawiają, że stragan to fajna zabawka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 17:48

straganik

Sklep to wspaniały raj dla dziecka, może ono odzwierciedlać czynności zakupowe, które wykonuje z rodzicami. Poprzez taką zabawę uczy sie prostych zasad i reguł, rozpoznaje warzywa i owoce. Uczy się gospodarowania finansami już od małego. polecam dla każdego chłopca i dziewczynki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?