Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Smoczki na butelkę


Ocena:
1 ocena

Cena: 4 zł
Opis produktu

BabyOno, Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 1 wolny

Silikonowe smoczki BabyOno zostały zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka podczas karmienia. Wszystko po to, aby zapewnić dziecku naturalne poczucie karmienia, a Tobie pomóc w łączeniu karmienia naturalnego z karmieniem butelką.
Właściwości smoczka:
  • Antykolkowy: potrójny system odpowietrzania smoczka chroni dziecko przed niekorzystnym połykaniem powietrza, jednocześnie zapobiegając kolkom.
  • Naturalnie wydłużający się smoczek: elastyczna końcówka smoczka wydłuża się podczas karmienia, naturalnie odwzorowując pierś mamy.
  • Bezpieczny: produkt całkowicie wolny od Bisfenolu A, spełniający wszystkie normy Unii Europejskiej - ścisła kontrola produkcji zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu.
  • Zalecamy używanie tego smoczka do podawania płynów - mleko, woda, herbatka itp.
Dane techniczne: smoczek silikonowy, antykolkowy, trzy odpowietrzacze, przepływ 1 - wolny, zlecany do płynów, dostosowany do butelek standardowych BabyOno, od 1 miesiąca życia.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 1 wolny

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Pędziwiatr
Agnieszka Pędziwiatr

2016-08-26 10:39

Super smoczek.

Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 1 wolny od BabyOno jest świetny. Moje dziecko bez problemu przestawiło się z piersi do butelki, dzięki trzy odpowietrzacze, przepływ 1 - wolny, zalecany do płynów - synek pije herbatki i wodę. Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka, więc zapobiega kolce. Bez problemowy w czyszczeniu i sterylizacji. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?