Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Smoczki na butelkę


Ocena:
2 oceny

Cena: 4 zł
Opis produktu

BabyOno, Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 2 średni

Silikonowe smoczki BabyOno zostały zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka podczas karmienia. Wszystko po to, aby zapewnić dziecku naturalne poczucie karmienia, a Tobie pomóc w łączeniu karmienia naturalnego z karmieniem butelką.
Właściwości smoczka:
  • Antykolkowy: potrójny system odpowietrzania smoczka chroni dziecko przed niekorzystnym połykaniem powietrza, jednocześnie zapobiegając kolkom.
  • Naturalnie wydłużający się smoczek: elastyczna końcówka smoczka wydłuża się podczas karmienia, naturalnie odwzorowując pierś mamy.
  • Bezpieczny: produkt całkowicie wolny od Bisfenolu A, spełniający wszystkie normy Unii Europejskiej - ścisła kontrola produkcji zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu.
  • Zalecamy używanie tego smoczka do podawania płynów - mleko, woda, herbatka itp.
Dane techniczne: smoczek silikonowy, antykolkowy,  trzy odpowietrzacze, przepływ 2 - średni, zalecany do płynów, dostosowany do butelek standardowych BabyOno, od 3 miesiąca życia.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 2 średni

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Pędziwiatr
Agnieszka Pędziwiatr

2016-08-26 10:40

Super smoczek.

Smoczek antykolkowy do butelek standardowy - przepływ 2 średni od BabyOno jest świetny. Moje dziecko bez problemu przestawiło się z piersi do butelki, dzięki trzy odpowietrzacze, przepływ 2 średni, zalecany do płynów - synek pije herbatki i wodę. Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka, więc zapobiega kolce. Bez problemowy w czyszczeniu i sterylizacji. Bobas skończył 3 miesiące, tak więc zakupiłam smoczek z przepływem średnim.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Kwiatkowska
Ewelina Kwiatkowska

2014-11-12 18:28

Nie polecam

Smoczek jak dla mnie nie wypał zupełnie. Syn nie chciał go nawet do ust włożyć jest bardzo sztywny jak dla mnie, ciężki w utrzymaniu czystości nie wiem czy to wina tej sztywnej gumy. Anty kolkowy to on na pewno jest bo syn nie miał okazji nałykać się powietrza. Nie polecam go nikomu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?