Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Wagi


Ocena:
6 ocen

Cena: 233,50 zł
Opis produktu

BabyOno, Waga elektroniczna

Waga przystosowana jest do: ważenia niemowląt (w pozycji leżącej), ważenia dzieci (w pozycji stojącej). Praktyczna i funkcjonalna: automatyczna blokada wyniku ważenia, pamięć ostatniego pomiaru, stabilna konstrukcja, funkcja tarowania, dokładny pomiar, intuicyjna obsługa.
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Waga elektroniczna

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-25 11:51

rewelacyjna pomoc w mierzeniu wagi dziecka

Waga rewelacyjna nawet do posiadania w domu. Dobrze i dokładnie waży co nam umozliwia śledzenie pomiaru naszego maluszka zwłaszcza gdy słabo przybiera na wadze. Jest dosyć wygodna i dobrze wyprofilowana dzięki temu dziecko ważone nie wypadnie i nie czuje dyskomfortu podczas pomiaru. Łatwa w użyciu i bez żadnego problemu można ją przenosić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 08:30

Super

Waga mierzy dokładnie i precyzyjnie. Jest łatwa w użyciu i dostosowana do każdego miesiąca życia malucha. Dzięki niej można kontrolować przyrosty masy. Zwłaszcza gdy maluch jest wcześniakiem lub słabo przybiera na wadze ze względu na inne problemy zdrowotne. Produkt warty swojej ceny. Jest wytrzymały i wykonany z solidnego materiału. Zakup nie tylko na jedno dziecko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika
Monika

2015-02-03 01:28

Dobra choć ta cena odstrasza....

Znajoma urodziła córeczkę w 3 miesiącu i teściowie kupili tą wagę, żeby mogła kontrolować czy Amelka prawidłowo przybiera. Waga jest super, jak jadę do koleżanki ważę zawsze moją córcię na niej. Bardzo bym chciała taką wagę ale gdy kosztowała do 100zł, bo ponad 200zł to dla mnie przesada

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2015-01-21 16:45

Waga

Wagę mam pożyczoną od bratowej i okazuje się bardzo przydatna. Położna która przyjeżdża na cotygodniową wizytę kontrolną do synka nie musi taszczyć swojej wagi i jest z tego faktu bardzo zadowolona.
Waga jest bardzo dokładna i zapamiętuje ostatni pomiar. Dużym plusem są saokrąglone brzegi które chronią dziecko przed wypadnięciem z niej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 09:53

bardzo dobra waga

z wagi korzystałam z uprzejmości mojej szwagierki - posiada ją bo w domku urodził jej sie wcześniak i chciała mieć pod kontrolą przyrost wagowy dziecka, ja korzystam z niej bo moja młodsza córcia bardzo ulewa i też martwie się jej przyrostem wagowym waha jest dokładna, bezpieczna dla maluszka bo ma zaokrąglone brzegi, zapamiętuje ostatni pomiar jest łatwa w obsłudze - polecam mamą chcącym kontrolować wagę swoich pociech

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-12 09:36

bardzo dobra

Wagę zakupiłam nie długo po porodzie, gdyż okazało się że moja córcia jest wcześniaczkiem i chciałam kontrolować w domowych warunkach przyrost jej wagi. Nie chciało mi się tak często jeździć do przychodni na pomiar wagi. Waga okazała się świetnym wyborem. Kształt ładnie wyprofilowany, dzięki czemu nie ma możliwości upadku dziecka poprzez zastosowanie zaokrąglonych boczków. waga jest wykonana z wytrzymałego materiału. Plusem jest możliwość ważenia dziecka w pozycji leżącej jak i stojącej. Fajna jest opcja zapamiętywania ostatniego pomiaru i opcja tarowania. Produkt godny polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?