Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Bajka


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 29 zł
Opis produktu

Bajka, „Florka: Listy do babci” Roksana Jędrzejewska-Wróbel


Ryjówka listy pisze! Taka ta Florka rozpisana. Florka mieszka z rodzicami i zachowuje się jak mała dziewczynka: jest ciekawa świata, rozbrykana i lubi eksperymenty. Miewa złe sny i bałagan w pokoju. Uczy się, co znaczy przyjaźń i że nie wszystko, co się świeci, to złoto. Przekonuje się też, jak to jest mieć młodsze rodzeństwo i że przedszkole w sumie nie jest złe. Uff, sporo dzieje się w życiu małej ryjówki, a wszystko to jest takie fascynujące, zwłaszcza że Florka wszystko zabawnie opisuje w swoich listach do babci. 

Tytuł książki: „Florka: Listy do babci”
Autor: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Wydawnictwo: Bajka
Cena: 29 zł
Oceny użytkowników produktu 

Bajka, „Florka: Listy do babci” Roksana Jędrzejewska-Wróbel

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-31 11:58

polecam

„Florka: Listy do babci” to świetna książka dla każdego przedszkolaka. Książka ma ciekawy format, piękną oprawę. Książka napisana jest w formie listów jakie pisze główna bohaterka do swojej ukochanej babci. Każdy kto zna bajkę :Pamiętniki Florki" z pewnością czytając książkę przypomni sobie opisywane historie, które pojawiły się również w bajce. W tej części pojawiają się historie bardzo różnorodne: o teatrze, o lalce Barbarze, wyjeździe nad morze, lekcjach pływania itd. Osobiście chciałabym aby w książce pojawiały się choć krótkie odpowiedzi babci na listy Florki. O tym co pisze babcia możemy po części dowiedzieć się w kolejnych listach głównej bohaterki. Książka ciekawa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 09:19

Super

Bardzo fajna i pomysłowa książeczka florka pisząc listy do swojej babci przedstawia w nich ciekawe historyjki które jej się przydarzyły. Dodatkowo maluch zapoznaje się z nową formą pisania jaką jest list. Książeczka uczy rozwija. Piękne ilustracje w żywych kolorach zachęcają do wspólnego czytania. Świetna seria książek które uczą rozwijają i pobudzają wyobraźnię dziecka. Książka jest wykonana z solidnego materiału. Tekst jest napisany w fajny sposób który zaciekawia i jest łatwy do zrozumienia. Książka godna polecenia.Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:43

godna polecania

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?