Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Bajka


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 29 zł
Opis produktu

Bajka, "Florka: Listy do Józefiny" Roksana Jędrzejewska-Wróbel

Ryjówka listy pisze! Taka ta Florka rozpisana. Florka mieszka z rodzicami i zachowuje się jak mała dziewczynka: jest ciekawa świata, rozbrykana i lubi eksperymenty. Miewa złe sny i bałagan w pokoju. Uczy się, co znaczy przyjaźń i że nie wszystko, co się świeci, to złoto. Przekonuje się też, jak to jest mieć młodsze rodzeństwo i że przedszkole w sumie nie jest złe. Uff, sporo dzieje się w życiu małej ryjówki, a wszystko to jest takie fascynujące, zwłaszcza że Florka wszystko zabawnie opisuje w swoich listach do przyjaciół. 

Tytuł książki: "Florka: Listy do Józefiny"
Autor: Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Wydawnictwo: Bajka
Cena: 29 zł
Oceny użytkowników produktu 

Bajka, "Florka: Listy do Józefiny" Roksana Jędrzejewska-Wróbel

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-24 23:22

Super

Bardzo fajna i pomysłowa książeczka florka pisząc listy przedstawia ciekawe historyjki. Dodatkowo maluch zapoznaje się z nową formą pisania jaką jest list. Książeczka uczy rozwija. Piękne ilustracje w żywych kolorach zachęcają do wspólnego czytania. Świetna seria książek które uczą rozwijają i pobudzają wyobraźnię dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-16 15:40

piękna i mądra książeczka

Świetna i bardzo żywa kolorystyka, która przykuwa uwagę dziecka. Książeczka jest świetna, o dobrych wymiarach dzięki temu mala chętnie ją ogląda i czyta wraz z dorosłym. Ciekawa i atrakcyjna historyjka, bardzo prosto napisana co jest rewelacyjne dla dziecka. Dobrze sie ją czyta. Ilustracje przejrzyste i ciekawe dla dziecka.
Cała ogólna oprawa jest solidna. Warto posiadać gdyż cała seria jest znakomita. Nasza biblioteczka powoli poszerza się o kolejne nowości literackie , bardzo cenimy sobie wyrabianie u dzieci zamiłowanie do literatury i czytelnictwa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-02 08:33

Przyjemna dla ucha i każdego malucha!

Książeczka opisuje w zabawny sposób przygody. Napisana łatwym i prostym językiem dla dziecka. Maluch poznaje z nią świat i rzeczywistość. Do tego książeczka ma ładne i kolorowe ilustracje, co jeszcze bardziej wpływa, ze dziecko chętnie ją ogląda i pobudza swoją wyobraźnię. Książeczka zaciekawi niejednego malucha. Idealna dla ucha malucha do snu. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:18

fajna książeczka

Książeczka bardzo fajna, lekka w czytaniu i przyjemna w słuchaniu dla dziecka. Ładne ilustracje dobrze wykonane i wyraziste dla dziecka. Warto dziecku czytac i oswajać dziecko z literaturą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?