Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Bajki kliszowe z muzyką na żywo w Domu Zabawy i Kultury, 19.01, Warszawa

| aktualizacja: 17.01.2014 | 0

Dom Zabawy i Kultury w Warszawie zaprasza na seanse z bajkami kliszowymi na żywo - już 19 stycznia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
bajkowanie, bajki
fot. materiały prasowe
Seans z bajkami kliszowymi z muzyką na żywo. Imitując głosy postaci i tworząc na żywo ścieżkę dźwiękową zilustrujemy  a może opowiemy  na nowo stare historie zrealizowane w latach 70 i 80 na kliszy filmowej.
 
Bajki są zrealizowane w formie serii slajdów a postacie i światy przedstawiane w rozmaitych technikach rysunku. Niekiedy przygody pingwinków albo świnek domagają się nowej, przewrotnej interpretacji, a inne  należy pozostawić w ich oryginalnej aurze niespotykanej dziś łagodności i dobroci.
 
Autorem  projektu jest Patryk Zakrocki - improwizator, kompozytor, artysta dźwiękowy i rysownik. Obecnie gra w duecie SzaZa na skrzypcach, oscylatorach i elektrycznej mbirze, zmienia melodyjki w starych pozytywkach i współtworzy dwa wyjątkowe projekty własnego pomysłu: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i Kino Dźwięku/Sound Cinema. Z pasją prowadzi orkiestry i chóry komunikatowe. Zajmuje się muzyką kameralną, elektroakustyczną i szeroko pojętym słuchowiskiem. Opublikował 12 albumów płytowych, w tym dwa solowe. Poza wieloma koncertami w Europie występował również w Stanach Zjednoczonych, Islandii, Urugwaju, Izraelu, Egipcie, Chinach i Japonii.
 
Serdecznie zapraszamy!
Niedziela 19.01.2014
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?