Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

"Bajkowy jest ten Świat" na scenie Teatru T.O.

| 04.03.2012, aktualizacja: 27.02.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
scena ata
04.03.2012r., godz.15.15 TEATR T.O. zaprasza dzieci na przedstawienie.
Chciwa Łasica uwielbia opiewać w luksusy. Większość czasu poświęca na zapoznawaniu się z najnowszymi trendami. Pragnąc zrealizować marzenie o nowym futrze, zakłada w lesie cukiernię. Ogłasza rekrutację na najlepszego piłkarza. Wkrótce cukiernia, za sprawą pracowitego Lisa- cukiernika zyskuje coraz większą rzeszę stałych klientów. Lis ciężko pracuje a Łasiczka wszystkie dochody przeznacza na najnowsze kreacje, zapominając o wynagradzaniu wysiłków dzielnego pracownika. Bohater wkrótce zyskuje pomocników z widowni, których ma zamiar przyuczyć zawodu. Ma co do nich jednak inne plany, niż oczekiwałaby tego jego pracodawczyni.

Czy zemsta Lisa będzie równie słodka jak ciasteczka wypiekane w cukierni? Cóż pocznie Łasica gdy utarci cennego pracownika? Może zrozumie wreszcie, że bez pracy nie ma kołaczy? Spektakl oparty jest na zapomnianych, aczkolwiek niezwykle wartościowych utworach poezji dla najmłodszych. Forma iście dziecięca lecz morał, płynący z tej opowieści ma całkowicie uniwersalne znaczenie. całość odbywa się w baśniowym, zaczarowanym lesie, którego mieszkańcy- zwierzaki posiadają ludzkie umiejętności i wraz z dziećmi wypiekają z masy solnej smakołyki, radośnie przy tym podśpiewując.

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, Poznają kulisy teatru.

TEATR T.O. W KINOTEATR WRZOS
UL. ZAMOYSKIEGO 50,

Rezerwacja: tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881, rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
www.teatrto.art.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?