Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Almirall Hermal


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 200 ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 35 zł
Opis produktu

Balneum, Baby Basic, Kojący olejek do kąpieli

Oprócz naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego (83% naturalnych lipidów), który jest źródłem cennych kwasów Omega 3 i Omega 6, olejek zawiera również środek przeciwświądowy – Laureth-6,5. Substancja ta pomaga zwalczać uczucie swędzenia, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.
Wspomaga zapobieganie powstawania wtórnych stanów zapalnych i ogranicza stosowanie miejscowych kortykosteroidów. Przeznaczony jest do regularnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku. Skuteczność i bezpieczeństwo olejku Balneum Baby Basic potwierdzono w testach z udziałem dzieci, u których rozpoznano atopowe zapalenie skóry (AZS). Nie zawiera parafiny, parabenów ani sztucznych barwników. Zalecany przez Naczelna Radę Pielęgniarek i Położnych.

Skład: Glycine Soy Oil, Laureth-4, Oleamide DEA, parfum, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl palmitate, Citric Acid, benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene.
Oceny użytkowników produktu 

Balneum, Baby Basic, Kojący olejek do kąpieli

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-07 16:16

Nawilżający

Bardzo dobrze nawilża skórę dziecka alergicznego. Wydajny. Pozostawia "śliski film" na wannie, który nie schodzi przy użyciu jedynie wody ale to tylko świadczy o jego nawilżających właściwościach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?