Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Almirall Hermal


kategoria:

Mleczka, balsamy, kremy, oliwki do ciała


Pojemność: 50 ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 15 zł
Opis produktu

Balneum, Baby Krem, Dermatologiczny krem dla dzieci i niemowląt

Dermatologiczny krem dla dzieci i niemowląt do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry. Chroni i nawilża skórę. Krem Balneum Baby polecany jest szczególnie do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt. U dzieci i niemowląt krem może być stosowany na całe ciało, a także na miejsca, gdzie skóra jest wyjątkowo wysuszona lub podrażniona, np. w przypadku występowania wyprysku pieluszkowego . Krem Balneum Baby przynosi ulgę także w wielu dolegliwościach związanych z podrażnioną, suchą, łuszczącą się skórą. Łagodzi podrażnienia skóry powstałe w wyniku działania promieni słonecznych, jak również z powodu używania środków myjących, np. mydła.
Krem Balneum Baby może być stosowany także do pielęgancji skóry w takich stanach chorobowych jak: łuszczyca, egzema, rybia łuska oraz zapalenie skóry. Krem Balneum Baby nadaje się do pielęgnacji całego ciała. Może być stosowany zarówno w ciągu dnia jak i na noc. Krem Balneum Baby zawiera emolienty o długotrwałym działaniu, które nawilżają skorę. W rezultacie skora staje się gładka, jędrna i zdrowa. Aby zminimalizować ryzyko alergii Krem Balneum Baby nie zawiera substancji zapachowych.
Sposób użycia: skórę smarować 2-3 razy dziennie. Preparat posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Oceny użytkowników produktu 

Balneum, Baby Krem, Dermatologiczny krem dla dzieci i niemowląt

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-07 16:19

Nawilżający

Krem Balneum baby polecił mi pediatra. Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu. Efektywnie nawilża skórę, łagodzi wszelkie podrażnienia, nie uczula. Może być stosowany na całe ciałko dziecka. Ma gęstą konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia tłustej powłoczki na skórze. Stosowany regularnie doskonale pielęgnuje skórę i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Jego cena jest dość wysoka, ale uważam, że warto go mieć i stosować. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?