Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Bananowy konkurs

aktualizacja: 28.05.2008 | 30

Bananowy konkurs rozstrzygnięty! Zobacz listę laureatów.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Drodzy rodzice!

Oto lista osób nagrodzonych w bananowym konkursie.
Nagrodę główną (maskotka Hortona + zestaw naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego) otrzymują:
marielu, sampo21, martaaa, Justyna5454, martul, Aleksk21, 2 szkraby, kogucik, Lusterko, pinkmause, mamaSylwia, anneczka22, MADZINKA, tashelka, kamcia1981, apoccalipsa, katarina05, MJane, animavilis, jarjarbinks, crayon, komarka, madzianix, justunia1, bea24wawa, Aneta 14E, Goonia, ambro, Kasiołek, Zorro.
Nagrodę pocieszenia (maskotka Hortona) otrzymują:
pieszczany, aniela12315, bruttina, ewikewik, ksiula, tomasam, cohenna, GosiaInuszka, laurence, marzenka77, dzo83, magdageo, antomi, kiniakinia2, 2marysia, kosztelka, amelka1808, pamal73, renya, privatedo.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach na naszym forum.

Serdecznie pozdrawiamy!
Redakcja


Na wszystkich miłośników familijnego kina, głównie najmłodszych, od 11 kwietnia czeka w kinach zabawna superprodukcja wytwórni 20th Century Fox - „Horton Słyszy Ktosia!”. Zamieszkujący dżunglę bohaterowie filmu, którzy z pewnością zyskają ogromną popularność wśród dzieci, pojawią się także na bananach Chiquita. Tym sposobem, oprócz dawki zdrowia i humoru, Chiquita oferuje świetną zabawę i liczne atrakcje szczególnie dla dzieci, ale także dla całej rodziny.

Już dziś w naszym konkursie możecie otrzymać super nagrody dla swoich pociech. Aby je zdobyć, wystarczy wejść na nasze forum i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego banany są żółte i zagięte? Za najbardziej oryginalne uzasadnienia przyznamy nagrody: 30 sztuk maskotek Horton wraz z zestawem naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego (format A4). Dodatkowo przyznamy 20 maskotek Hortona jako nagrody pocieszenia.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Bananowy konkurs >>

Banany - zdrowa i smaczna inspiracja
Najcenniejsza w owocach jest naturalność. Banany Chiquita to najświeższa i najzdrowsza z możliwych przekąsek. Owoce te łącza w sobie wiele walorów. Są idealną dawką szybko przyswajalnej energii, potasu, magnezu, witaminy B oraz błonnika, niezbędnych do rozwoju dzieci. Dostępne cały rok, idealnie nadają się do zabrania na piknik, wycieczkę, przekąskę uzupełniającą energię po wysiłku fizycznym lub umysłowym, a także jako drugie śniadanie do szkoły.

O nowym filmie „Horton słyszy Ktosia!”
To kolejny, animowany film dla całej rodziny. Jest to zabawna i wzruszająca opowieść, która przenosi widza do niezwykłego świata – świata, którego nie można zobaczyć, ale można usłyszeć. Jeśli tylko uważnie się słucha…


Zasady konkursu:
1. Bananowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 30 najbardziej oryginalnych odpowiedzi, które nagrodzimy maskotką Hortona wraz z zestawem naklejek na ścianę.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 11 kwietnia do 24 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 28 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

Partner konkursu:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (30)
avatar

agus
agus | 2008-04-24 15:53 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Banany są wygięte i uśmiechnięte, bo wylegiwały się w hamaku i od tego przybrały taki kształt, a żółte, to dlatego, że słoneczko je opaliło na złoty kolor.

Odpowiedz

marionzzz
marionzzz | 2008-04-23 23:10 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

I w końcu na końcu Pan Bóg stworzył banany
Każdy banan piękny,prosty, zielenią oblany!
Ponieważ jednak banany ostatnie do towarzystwa "wjechały"
aby się ze wszystkimi poznać ciągle się uśmiechały-
Niestety - przez to usmiechanie w uśmiech się powykrzywiały!
Pan Bóg się jednak nad nimi się zlitował
i na żółto je szybko przemalował
aby za swój uśmiech wśród owoców wszystkich
choć w połowie przypominały aureolkę świętych!

Odpowiedz

Psst
Psst | 2008-04-23 15:23 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dawno, dawno temu słoneczko na niebie zakochane było w pewnej małpce Ewie.
Ewa i słońce całe dnie spędzali na długich rozmowach wysoko w oddali...Nigdy małpka Nasza nie opuści drzewa gdy słoncko uśmiechem ją zawsze ogrzewa.
Od nocy do świtu chodzili za rączke podziwiając z góry rzekę Amazonkę. Lecz co wieczór Słoneczko po ukochanej pozegnaniu odchodził w noc ciemną trwając w swym zadaniu. Wtedy Ewa samotna nocą otulona czekała na swą Miłość bardzo utęskniona...Historia tych dwojga szybko się rozniosła i do Matki natury w końcu plotką doszła. A znając Natury wielkie serce szczere postanowiła zmienić i to wiele...Natura swoje prawa ma odwieczne więc rozwiązanie nie może być sprzeczne, myślała długo nad tym Matka Ziemia Nasza widząc jak co wieczór ich drzwo wygasa.
Aż w końcu w natchnieniu by pomóc tym dwoje chwyciła garść promyków w magiczne ręce swoje i posypała nimi wysoki las cały by już zawsze z Ewą wysoko zostały. I aby Słonko przy każdym świcie mógł je dla Ewy ogrzewać skrycie. Tak Miłość tych dwoje zaaowocowała, że pyszna harmonia z tego powstała :) Nazwano je na cześć Bananowca- drzewa ich- gdzie z miłości wyrosła Bananowa kiść! No i oczywiście Matka Natura nie zapomniała o kształcie sympolicznym, który jak uśmiech słonka wygląda by uczcić to gestem bardzo magicznym :)
Uradowana Ewa otoczona żółtymi zawsze uśmiechami szczęśliwa czekała już noce całe wcinając je...z innymi małpkami :)
Wieść ta wyśmienita dotarla także do Pana Chiquita, który oczarowany bananami przywozi te najlepsze...i teraz są z nami!

Odpowiedz

vannessa
vannessa | 2008-04-22 14:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Piękny, żółty, wykrzywiony, bo przez dzieci ulubiony, to bananek wprost z Afryki od małpeczki Fiki Miki ;)

Odpowiedz

Ewa
Ewa | 2008-04-20 22:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Kto Ty jesteś OWOCEK,
Jaki znak twój BANANEK,
Czemu jesteś żółciutki,
Bo mnie lubią wszystkie dzieci i na mnie słoneczko świeci!

Odpowiedz

Majeczka_kcm
Majeczka_kcm | 2008-04-20 00:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

bananki są wygięte bo jak tak małpki siedzą sobie na drzewach i jest im nudno zaczynają byc smutne i wtedy wyginają wszystkie bananki w super olbrzymi usmiech i humorek się poprawia:D a żółte no to oczywiste wiadomo słoneczko przygrzewa i stają się złociutkiem mmnniem mniam dlatego takie pyszne:):)::):)

Odpowiedz

wisła j23
wisła j23 | 2008-04-19 12:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dawno temu, gdy na ziemi jeszcze nie było ludzi, a banany kształtem przypominały proste ogórki, wesoła małpka Fiki-Miki przekomarzała się ze swoim przysmakiem: "Te, banan, dlaczego - choć przebojem dżungli już kolejny sezon jest "Bananowy song", to ty, jak pospolity ogórek, nie śpiewasz, ba, nawet nie mówisz?" Banan chyba nie wiedział, milczał. "Ale cię zagięłam, ha ha" - roześmiała się rezolutna małpa. Od tej pory banany są zagięte.
Banany są do tego żółte. Dlaczego? Ano dlatego, że żółty to kolor żółtodziobów, które to za bananami wprost przepadają. Te więc z sympatii dla swoich miłośników rosną i dojrzewają na żółto, bo najlepsze banany rosną na żółto, a żółtodzioby lubią je - nie tylko, ale zwłaszcza - żółte. Ot i cała tajemnica :)

Odpowiedz

mawert15
mawert15 | 2008-04-19 11:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Banay są żółte, ponieważ przypominają o słońcu i goracych miejscach,w których rosną. Wyglądają jak księżyc w kształcie rogalika. Są zdrowe, pożywne i mogą być wykorzytywane w wielu daniach.

Odpowiedz

gucio1780
gucio1780 | 2008-04-18 12:33 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Banany są żółte, żeby łatwo można było je zobaczyć, bo żółty kolor jest wyrażny i łatwo wpada w oko. A zakręcone są dlatego, żeby można było nimi rzucać jak bumeranbiem , no i iczywiście, żeby zawsze do nas wracały, żeby mozna było jes zjeśc, bo są bardzo zdrowe i przy tym syte. Poprostu pierwszorzędna metoda na głoda!

Odpowiedz

havajana
havajana | 2008-04-18 12:08 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

odpowiedź:
Banany są zagięte, bo kłaniają się dzieciom do jedzonka.
I są żółte, bo buźki dzieci śmieją się do nich, jak do słonka.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?