Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Baranek Shaun - The Best Of!

aktualizacja: 11.05.2009 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Shaun to baranek, który nie podąża za stadem, a wręcz przeciwnie : sprowadza na resztę owiec tarapaty i przygody.
„Wszystkie wytypowane odcinki to odcinki, które moja rodzina może oglądać w kółko od początku i nigdy nam się nie znudzą!”

Ciąg dalszy szalonych przygód sprytnej owcy znanej z nagrodzonego Oscarem ® filmu „Wallace i Gromit: Golenie Owiec”. Film producentów „Uciekających kurczaków”. Zdobywca prestiżowej nagrody Emmy w kategorii najlepszy program dla dzieci i młodzieży.

Shaun to baranek, który nie podąża za stadem, a wręcz przeciwnie : sprowadza na resztę owiec tarapaty i przygody. Zamienia przy tym spokojną dolinę na pełne zamętu i hałasu łąki. Wraz z kumplami uwielbia biegać wokół psa pasterskiego Bitzera. Bitzer z kolei ciągle stara się utrzymać w tajemnicy prawdę przed Farmerem – co tak naprawdę dzieje się za jego plecami. W kreskówce zaprezentowani są nowi bohaterowie z farmy: Nieznośne Świnie, Timmy – jagnię i ogromna Shirley, owca, która zje wszystko zawsze i wszędzie.

Idea stworzenia płyty The Best Of! powstała na fali rosnącego zainteresowania animacją. Płyta The Best Of! Baranek Shaun skompilowana zostanie z odcinków wybranych przez użytkowników strony www.baranekshaun.pl. Użytkownicy poprzez wypełnienie formularza typują 10, swoim zdaniem, najlepszych odcinków z serii (do tej pory na DVD ukazało się 40 odcinków), krótko argumentując swój wybór.

Spis odcinków:
Trwa internetowe głosowanie na ulubione odcinki. Koniec głosowania: koniec kwietnia.


Informacje dodatkowe:
Tytuł płyty: The Best Of!
Czas trwania: 70 minut
Sugerowana cena detaliczna: 39,90 PLN

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?