Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

BARANKI DZIECIOM

| aktualizacja: 12.05.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo
fot. Kino Pod Baranami
15-05-2011r., godz. 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza na zestaw bajek ze Studia Miniatur Filmowych
GWIAZDKA Z NIEBA 
reż. Zofia Oraczewska, Polska 1982, 10'05"
Bajka o kapryśnej królewnie i kominiarczyku.

KASZTANEK

reż. Wiesław Zięba, Polska 1983, 10'12" 

Mały kasztanek poznaje ogromną dynię, której pomaga wydostać się z ziemi. Ale dynia ponownie wpada do dołka. I tym razem pomaga jej kasztanek, a pajączek buduje dla niej schody z pajęczej sieci.O KRASNALACH I KRECIE 
reż. Alina Maliszewska, Polska 1961, 11'46"
Krasnale wchodzą w konflikt z kretem i zaczyna się między nimi walka. Ale gdy kretowi zagraża wąż, krasnale ratują go i wszyscy rozstają się w zgodzie.PCHŁA SZACHRAJKA 
reż. Zofia Ołdak, Polska 1967, 9'14" 

Film oparty na znanym wierszu Jana Brzechwy o przebiegłej i pełnej fantazji pchle. KOZIOŁEK MATOŁEK. LATAJACY KOZIOŁ 
reż. Roman Huszczo, Polska 1971, 9'52" 

Serial oparty na motywach baśni K. Makuszyńskiego. Tytułowy bohater - Koziołek Matołek poszukuje legendarnego Pacanowa, gdzie podobno kozy kują. W swej wędrówce trafia w różne zakątki kuli ziemskiej, przeżywając wiele dramatycznych i śmiesznych przygód.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich po każdym seansie organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Prace dzieci, powstałe podczas tych spotkań, biorą udział w konkursach z nagrodami i są prezentowane w naszej małej galerii – gablocie mieszczącej się na II piętrze Kina.
Dzięki temu, że seanse odbywają się w małym studyjnym kinie, dzieci mają niepowtarzalną okazję poznania go „od kuchni” – zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.
Po każdym seansie i zabawach plastycznych (około godz. 13.00), zapraszamy wszystkie dzieci na pokazy produkcji oraz degustację cukierków w fabryce CIUCIU Cukier Artist (ul. Gołębia 3).

BILETY: tylko 10 zł
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?