Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Baranki Dzieciom - BARANKI W AFRYCE

| aktualizacja: 29.02.2012 | 0

29.04.2012r., godz.11.00 Kino Pod Baranami zaprasza na wydarzenie towarzyszące 7. edycji Festiwalu AfryKamera.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo, kino pod baranami
fot. Kino Pod Baranami

W ramach imprez towarzyszących festiwalom, jakie odbędę się wiosną w Kinie Pod Baranami, najmłodsi widzowie wyruszą w podróż do Rosji, Hiszpanii oraz Afryki.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po seansach organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Część z tych spotkań poprowadzą animatorzy projektu Sztukolotnia.

W tej wiosennej edycji odbędą się pierwsze muzyczne warsztaty w dziejach cyklu – zabawy perkusyjne organizowane przez Centrum Rytmu.

Raz miesiącu zapraszamy na autorskie warsztaty dla dzieci prowadzone przez Famigę – Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół. W programie m.in.: zabawy chustą animacyjną, pokaz sztuczek psa oraz obchody dwóch ważnych świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Jak zwykle dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznania kina „od kuchni” – zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Na uczestników cyklu czekają również zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) oraz upominki ufundowane przez portal Czas Dzieci oraz Wydawnictwo Zakamarki.

BILETY: tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
więcej »

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?