Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Baranki Dzieciom - BARANKI W HISZPANII

| aktualizacja: 20.03.2012 | 0

25.03.2012r.,godz.11.00 Kino Pod Baranami zaprasza dzieci na wydarzenie towarzyszące 12. edycji festiwalu Tydzień Kina Hiszpańskiego.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Kino Pod Baranami

W trosce o kształtowanie kreatywności najmłodszych Widzów, po seansie odbędą się warsztaty plastyczne oraz zabawy tematycznie powiązane z kulturą Hiszpanii, a prowadzone przez animatorów projektu Sztukolotnia.

BOLEK I LOLEK: CORRIDA
reż. Lechosław Marszałek, Polska 1963, 10’ Po obejrzeniu w telewizji walki byków Bolek i Lolek urządzają na podwórku corridę. Byka zastępuje dzielna koza.

BOLEK I LOLEK: W HISZPANII
reż. Stanisław Dülz, Polska 1985, 11’ Bolek i Lolek odwiedzają Hiszpanię. Chłopcy uczestniczą w przygotowaniach do corridy, po czym z powodzeniem biorą w niej udział.

HEJNALISTA Z WIEŻY (TURLAJĄCE SIĘ GŁOWY) | EL TROMPETISTA DE LA TORRE (CABEZAS QUE CAEN RODANDO)
reż. Mario Torrecillas, Tyto Alba, David Borrull i dziesięcioro dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 151 Zespołu Szkół Integracyjnych w Krakowie, Polska/Hiszpania 2010, 6’

Historia dziewczynki, która odwiedza swego przyjaciela hejnalistę na krakowskiej wieży Mariackiej. Wspinając się po schodach, opowie nam historię miasta ze swego punktu widzenia.

Kulisy powstania filmu: PDA (Pequeños dibujos animados), z siedzibą w Barcelonie, od dwóch lat na całym świecie tworzy filmy krótkometrażowe wspólnie z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat. Projekt ten łączy w sobie metodologię dydaktyczną z celami społecznymi i antropologicznymi, a nawet, w przypadku warsztatów zorganizowanych z dziećmi chorymi na białaczkę, również terapeutycznymi.

BILETY tylko 10 zł

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków
(12) 423 07 68
więcej »

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?