Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Bebe Confort


kategoria:

Nosidełka


Ocena:
2 oceny

Cena: 219 zł
Opis produktu

Bebe Confort, Nosidełko Squaw

Modułowe i elastyczne nosidełko Squaw jest technicznie zaawansowanym modelem. Jego wyściełane siodełko i trójwymiarowa siateczka oferują dziecku najwyższy komfort. Ale Squaw idzie dalej – towarzyszy rozwojowi twojego dziecka. Innowacyjny system sznurowania i wysoki zakres regulowania wysokości za pomocą zamka błyskawicznego doskonale dostosowują je do zmieniających się kształtów dziecka. Dziecko będzie się czuło tak samo bezpiecznie i spokojnie jak w twoich czułych ramionach. Squaw pomoże dziecku przebudzić się w świetnym samopoczuciu. Waga dziecka do 9 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Bebe Confort, Nosidełko Squaw

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2016-12-19 00:35

WSIADLO a nie nosidlo!

To nie jest nosidło tylko raczej WSIADLO! Niestety nie najlepsze dla bioderek naszych dzieci. Lepiej zainwestowac w nosidlo ergonomiczne i miec pewnosc, ze dziecku nie robimy krzywdy. Unikajcie takich wsiadel, gdzie dziecku zwisają bezwładnie nóżki!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-10 19:33

Bardzo dobre

super nosidełko dla niemowlaków dzięki bliskiemu kontaktowi z mamą dziecko w nosidełku jest bardzo grzeczne i spokojne gdyz słyszy bicie serca mamy. Nosidełko trzyma maluszka stabilnie jest dosc drogie ale warto zainwestowac, z dzieckiem można poruszac sie wszedzie a i mama jest spokojniejsza ze dziecko ma przy sobie, dziecko w nosidełku ma dobra pozycje dzieki czemu nie zsuwa sie w dół polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?