Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 350 ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 13,99 zł
Opis produktu

Bebiko, Mleko początkowe HA 1

Bebiko HA 1 zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Bebiko HA 1 to hipoalergiczne mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt, które nie mogą być karmione piersią, a są narażone na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Są to niemowlęta, których rodzeństwo lub przynajmniej jedno z rodziców jest alergikiem. Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu białko zawarte w mleku Bebiko HA 1 zostało w znacznym stopniu pozbawione właściwości alergizujących i dlatego może być z powodzeniem stosowane u niemowląt narażonych na wystąpienie alergii na białko mleka krowiego. Zawiera: opatentowaną kompozycję błonnika (fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów), LCPUFA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe), nukleotydy, jest hipoalergiczne - zawiera zhydrolizowane białko, produkt bezglutenowy.
Oceny użytkowników produktu 

Bebiko, Mleko początkowe HA 1

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Rostkowska
Magdalena Rostkowska

2016-04-30 20:42

Smaczne i zdrowe

Mleko dobrze i szybko się rozpuszcza. Córka ma podejrzenie skazy białkowej. Przez 24 h nie mogłam jej karmić ze względu na leki i wówczas musieliśmy podać mleko modyfikowane. Bardzo bałam się, czy córci w ogóle będzie smakowało. Na szczęście z przyjemnością zjadła, a mleczko jej nie uczuliło. Nie bolał jej brzuszek, nie miała też wzdęć. Bardzo dobra cena za taką jakość.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-11-01 00:08

Dobre

Dobre w smaku mleko. Dobrze się rozpuszcza i ma dobrą konsystencję. Mojemu synkowi smakowało, zajadał się nim. Było to pierwsze mleko jakie wprowadziłam. Mleko nie jest za słodkie co jest na plus. Maluch nie miał po nim żadnych problemów brzuszkowych. Mleko nie uczula.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?