Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Mleka początkowe


Pojemność: 400 ml/g
Ocena:
7 ocen

Cena: 29 zł
Opis produktu

Bebilon, Mleko początkowe Comfort 1

Mleko modyfikowane odpowiednie dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć, od urodzenia. Bebilon Comfort 1 to mleko początkowe odpowiednie dla dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu kolek i zaparć, a nie jest karmione piersią. Dzięki specjalnemu składowi białka (białko zostało częściowo zhydrolizowane) oraz obniżonej zawartości laktozy Bebilon Comfort 1 jest lekkostrawny. Starannie dobrany skład kwasów tłuszczowych oraz zawartość odpowiednich węglowodanów (pomagających w tworzeniu się korzystnej mikroflory jelitowej) oznaczają bardziej miękkie i łatwiejsze do oddania stolce. Dodatek skrobi zagęszcza konsystencję, co pomaga zapobiegać połykaniu przez dziecko zbyt dużej ilości powietrza podczas karmienia. Bebilon Comfort 1 zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe (LCPUFA) i nukleotydy.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 
Oceny użytkowników produktu 

Bebilon, Mleko początkowe Comfort 1

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 16:52

Super

Mleko Bebilon moja córka piła od pierwszego miesiąca życia. Nie miała po nim wzdęć, kolki, zaparć oraz alergii. W smaku odpowiednie nie za słodkie. Wzbogacone w składniki mineralne dostosowane do rozwoju malucha. Cena wysoka ale adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-31 09:39

super

Bardzo szybko gęstnieje, ale ma odpowiednią konsystencję. Nie jest za słodka i dobrze tolerowana, Te wariacje smakowe i witaminowe są świetnie skomponowane dla maluszków. Szczerze polecam, wystarczy dodać tylko przegotowaną wodę, aby danie było gotowe

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:42

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 13:13

Niestety nie dla mnie.

Jeśli chodzi o kolki - nie pomogło, za to ładnie unormowało wypróżnienia, zniknął problem zaparć u córki. Pomimo to zdecydowałam się na zmianę na inną mieszankę. Powody były dwa - po pierwsze syn niezbyt chętnie pił to mleko, pozostawiał ponad połowę porcji i zaczynał marudzić; po drugie – mleko zapychało smoczki, jest zagęszczone skrobią, która tworzy grudy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Kwiatkowska
Ewelina Kwiatkowska

2014-11-12 13:13

Nie byłam zadowolona

To pierwsze mleko jakie kupiliśmy po urodzeniu przez mnie dziecko ponieważ syn miał zaparcia, zostało, nam ono polecone przez neonatologa i dietetyczkę ze szpitala ale nam nie służyło, kupy były zielone i bardzo śmierdzące, po czasie również zaczęły się pienić, poza tym mleko okrutnie pachnie więc syn miał problem z jego jedzeniem bardziej wyglądało to na walkę z nim niż przyjemne karmienie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Facheris
Ewelina Facheris

2014-10-31 17:43

Dobre mleko

Karmię synka tylko tym mlekiem, małemu smakuje, nie ma zaparć, zaś kolki coraz rzadziej. U nas się sprawdza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Urszula
Urszula

2014-09-05 13:26

Mleko dodatkowe

Bebilon służy mi jako mleko dodatkowe przy karmieniu piersią. Lekarz zalecił podawać je na jeden posiłek dziennie, bo mały za wolno przybierał na wadze. Po wprowadzeniu nie zauważyłam żadnych zmian w trawieniu u mojego synka. Nie ma kolek, zaparć tak jak na moim mleku.

Mleko jest też na tyle lekkostrawne, że nie wydłuża czasu pomiędzy karmieniami.

Jedyny minus to nie najładniejszy zapach. Butelkę po jedzeniu trzeba od razu myć bo w innym przypadku mleko zaczyna brzydko pachnieć i cała butelka przechodzi tym zapachem. Smakuje też dziwnie, ale mój synek nie narzeka i chętnie je zjada.

Trzeba uważać przy zakupach, bo 1 i 2 mają bardzo podobne opakowania. Mężowi zdarzyła się już taka pomyłka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?