Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TZMO SA


kategoria:

Preparaty specjalistyczne (na ciemieniuchę, maści itp.)


Ocena:
3 oceny

Cena: 7 zł
Opis produktu

Bella, Baby Delfi, Puder dla niemowląt i dzieci

Puder przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt zwłaszcza miejsc wrażliwych na otarcia. Jest szczególnie zalecany po kąpieli i przy zmianie pieluszek. Pochłania nadmiar wilgoci, a zawarty tlenek cynku działa leczniczo na podrażnienia. Nie zawiera substancji zapachowych, które mogą działać uczulająco. Chronić przed dostaniem się do nosa i ust dziecka.
Wyrób posiada atest Państwowego Zakładu Higieny oraz opinię IMiDz.

Skład: talk i tlenek cynku.

Oceny użytkowników produktu 

Bella, Baby Delfi, Puder dla niemowląt i dzieci

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-09-03 22:05

średni

Zdarza nam się użyć pudru dla niemowląt i dzieci. Jednak ten puder nie sprawdził się. Puder rozsypuje się na wszystkie strony i cieżko użyć go żeby nie ubrudzić wszystkiego wokół. Nie chronił delikatnej pupci dziecka przed odparzeniami. Cena bardzo atrakcyjna, ale również skłaniamy sie ku używaniu kremu na odparzenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-07 16:54

Nie zastąpi kremu.

Puder ten na pewno nie zastąpi nam kremiku przeciw odparzeniom, gdyż krócej pozostaje na pupci dziecka i nie działa tak długo jak krem. Poza tym rozsypuje się na dużą powierzchnie,, przez co brudzi nam ubranko od dziecka. Działanie pudru zbyt krótkie. Konsystencja delikatna. Cena korzystna, ale zdecydowanie wole kremik przeciw odparzeniom. Opakowanie umożliwia dozowanie ilości produktu, ale i tak zwykle się przesypie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-28 18:43

Słaby

Trudno dostępny , nie spełnił moich oczekiwan, nie chroni przed wilgocią, sypie sie na wszystkie strony, wszytsko jest w pudrze, zapach ma jakis dziwny, nie jest dosc miałki, wcale nie minimalizował odparzen i nie chronil przed nimi, trudno go usunac z różnych zakamarków nie polecam dla niemowląt

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?