Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TZMO SA


kategoria:

Pieluszki maxi (od 8 do 14 kg)


Ocena:
3 oceny

Cena: 43 zł
Opis produktu

Bella Baby, Happy, Pieluszki Maxi

Pieluszki zapewniają dziecku większy komfort w trakcie zabawy oraz odpoczynku. Delikatny materiał, z którego wykonany jest nowy rzep, wyeliminuje ryzyko podrażnień wrażliwej skóry dziecka. Szeroki, wyjątkowo elastyczny pas taliowy umocowany tylko w tylnej części pieluszki gwarantuje komfort noszenia. Wkład chłonny owinięty włókniną zamiast bibuły znacząca poprawa miękkości całej pieluszki oraz dopasowanie w kroczu. Większe poczucie suchości, wilgoć trzymana z dala od skóry dziecka. Krótszy wkład chłonny, przesunięty w kierunku przednim, bardziej wyprofilowany w kroczu powoduje idealne dopasowanie do kształtów dziecka. Pieluszki mają wesoły, kolorowy nadruk z przodu, co podkreśla anatomiczny kształt nowej pieluszki oraz nowy pas frontowy. Opakowanie zawiera 54 sztuki.
Oceny użytkowników produktu 

Bella Baby, Happy, Pieluszki Maxi

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2017-02-23 12:13

Miażdżąca cena

Pieluszki fajne, miękkie, ładnie się układały na ciałku synka. Nie powodowały żadnych odparzeń ani alergii. Estetyczne, oryginalne wzornictwo. Trochę małe w porównaniu do innych pieluszek w tym samym rozmiarze, przez co synek szybko zaczął z nich wyrastać (należy do tych większych dzieci). Minusem jest brzydki zapach, jaki pojawia się po oddaniu w pieluszkę moczu. No i ta cena... Jak kupować to tylko w promocji.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-07 10:55

Dobre :)

Bella Baby, Happy, Pieluszki Maxi kupiłam jak synek zaczął wchodzić w ten większy rozmiar. Pieluszki są chłonne ale mam wrażenie, że szybko czuć zapach moczu. Elastyczny pas, poza tym są są miękkie, dobrze przylegają do ciałka i nie powodują alergii, pupa się w nich nie odparza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-21 18:52

Super

Bardzo wysoka chłonność pieluszki, idealne dopasowanie , bardzo dobra swoboda ruchów dziecka, mocno solidny rzep dzieki czemu pieluszka sie nie zsuwa.Nie przeciekają, pieluszka jest tak zaprojektowana że chroni brzuszek przed uciskiem, doskonały delikatny materiał polecam cena również przystępna

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?