Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TZMO SA


kategoria:

Pieluszki maxi plus (od 10 do 16 kg)


Ocena:
3 oceny

Cena: 44 zł
Opis produktu

Bella Baby, Happy, Pieluszki Maxi Plus

Ciekawość poznawania świata wymaga nieskrępowanych ruchów i bezpiecznego poruszania się. Pieluszki w rozmiarze Maxi Plus wyposażone są w elastyczne, ułatwiające swobodę ruchów elementy: rzepy, ściągacze taliowe oraz falbanki. Wygodę gwarantuje ich anatomiczny kształt. Aby zapewnić jak najlepsze rozprowadzenie cieczy po wkładzie chłonącym pieluszki, opracowaliśmy specjalną zieloną włókninę dystrybucyjną Maxic Green. Zastosowanie jej na pieluszce pozwala na szybsze rozprowadzenie moczu w dalsze partie wkładu chłonnego i tym samym większe poczucie suchości u malucha. Opakowanie zawiera 50 sztuk.
Oceny użytkowników produktu 

Bella Baby, Happy, Pieluszki Maxi Plus

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Milena Auseichyk
Milena Auseichyk

2016-02-02 22:14

Średni

Pieluszki średniej jakości sztywne i grube, krepują ruchy dziecka. Ńiezawsze w stu procentach chłonne. Canna zbyt wysoka biorąc pod uwagę to że na rynku są lepszej jkości pampersy w bardziej konkurencyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 16:53

polecam ale

gdy dady 5 się u nas sie sprawdziły poszukiwałam tych idealnych, kupiłam happy - i są co najwyżej ok, ale w moim odczuciu trochę mało chłonne. Zdarzyło się, że przeciekły, ale nie było to nagminne. Pieluszki faktycznie są sztywniejsze niż Babydream czy Pampers. W moim odczuciu są troszku za grube i mocno odznaczają się pod ubrankiem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-21 18:58

Dobre

Pieluszki bardzo dobrze " oddychają" dzieki czemu nie podrażniaja skóry dziecka i nie powodują odparzen. Są bardzo chłonne , chociaż czasem przeciekły. Pieluszki są dość sztywne i niestety dość grube. Nie są zapachowe co dla mnie jest plusem. Cena okazjonalna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?