Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TZMO SA


kategoria:

Pieluszki midi (od 5 do 9 kg)


Ocena:
4 oceny

Cena: 42 zł
Opis produktu

Bella Baby, Happy, Pieluszki Midi

Dzięki tej włókninie ciecz, którą malec oddaje jest błyskawicznie rozprowadzana po pieluszce i wchłaniana, co zapewnia poczucie suchości. Aby twój maluch mógł się swobodnie rozwijać i poznawać świat pieluszki, te pieluszki mają specjalnie zaprojektowane elastyczne ściągacze foliowe umieszczone wzdłuż pieluszki, które sprawiają, że dopasowują się do ciała dziecka w każdej sytuacji. Kolorowe paski frontowe z zabawnymi obrazkami pomagają rozwijać wyobraźnię dziecka. Są one ułożone symetrycznie po obu stronach logo Happy, co ułatwia prawidłowe zapięcie rzepów. Pieluszki midi są oddychające, zapewniają stały dostęp powietrza do delikatnej skóry maleństwa. Opakowanie zawiera 64 sztuki.
Oceny użytkowników produktu 

Bella Baby, Happy, Pieluszki Midi

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-26 23:11

Dla mnie rewelacja

Pieluszki o wiele lepsze niż te z kultowego Pampersa. Chłonne, delikatne, przyjemne w dotyku imiękkie. Cenowo też znośne. Używałam chyba wszystkie dostępne na rynku a te okazał się być w czołówce . Nigdy nie było problemu z przesikaniem lub założeniem-zdjęciem pieluszki jak to bywa w tych konkurencji. Nie uczulają!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-07 10:57

Całkiem dobre

Bella Baby, Pieluszki Midi kupiła nam znajoma. Uważam, że są chłonne ale mam wrażenie, że szybko czuć zapach moczu, mam takie wrażenie przy wszystkich pieluszkach Happy. Są miękkie, dobrze przylegają do ciałka i nie powodują alergii. Warto spróbować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-03 10:29

Szału nie ma

Szału nie ma... Jak dla mnie są zbyt grube, trochę sztywne i nie izolują pupci od wilgoci. Dostaliśmy je w prezencie, sama nigdy bym ich nie kupiła. Chłoną w miarę dobrze, nie uczulają. Osobiście ich nie polecam, bo jestem wierna oryginałom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-21 19:01

Średnie

Drogie jak na pieluszki tej marki. Mało ciekawe wzory na pieluszcze, materiał dość sztywny, rzepy nie są dość mocne, ale pieluszki są bardzo chłonne, nie przeciekają, nie odparzają i nie krępują ruchów dziecka, bardzo wydajne, łatwo dostępne

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?