Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Bertoni


kategoria:

Podgrzewacze butelek, sterylizatory, suszarki


Ocena:
2 oceny

Cena: ok. 60 zł
Opis produktu

Bertoni, Elektryczny podgrzewacz do butelek

Elektryczny podgrzewacz do butelek wyposażony jest w nowoczesny termostat, dzięki któremu można szybko (w ok. 5 min.) podgrzać jedzenie oraz utrzymać temperaturę pokarmu. Dołączona miseczka ułatwia podgrzewanie gęstych pokarmów, a podnośnik umożliwia wkładanie i wyjmowanie naczyń o różnej pojemności. Podgrzewacz jest uniwersalny – pasuje do większości typów butelek oraz słoiczków z gotową żywnością.
Oceny użytkowników produktu 

Bertoni, Elektryczny podgrzewacz do butelek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-29 23:27

Pomocny

Bardzo fajny podgrzewacz. Jest łatwy i szybki w obsłudze. Dzięki niemu można w szybki sposób podgrzać mleko. Dodatkowo utrzymuje też temperaturę pokarmu. Jest bardzo praktyczny i pasuje do większości słoiczków więc nie trzeba ich przekładać do miseczki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Tomczyk-Anioł
Anna Tomczyk-Anioł

2015-10-08 15:41

Polecam

Nie kupowałam podgrzewacza ani przed narodzinami córki ani po nich. Do września. Do tej pory nie potrzebowałam podgrzewacza, ponieważ podaję córce mleko w temperaturze pokojowej - tak nauczona jest od urodzenia. Nawet w szpitalu takie mleko podawali. Niestety teraz jak temperatury spadły i nijak mają się do tych, które znałyśmy od maja, podgrzewacz okazał się produktem pierwszej potrzeby - głównie nocą. Jestem zadowolona z zakupu :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?