Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Test redakcyjny bidonów dla dzieci

| aktualizacja: 24.06.2014 | 1

Bidon idealnie sprawdzi się zarówno w czasie dłuższej podróży, jak i na spacerze. A do tego sprawi, że nawet zwykła woda będzie smakować wyjątkowo.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Piękne, kolorowe bidony ze słomką przyciągają uwagę i kuszą, a maluchy piją z nich o wiele chętniej niż ze zwykłych kubeczków. Warto to wykorzystać i wlewać do bidonu to, co w innym naczyniu nie wyglądałoby tak kusząco (np. wodę). Przed zakupem trzeba sprawdzić, czy dany model ma dobry zawór i dopasowaną przykrywkę, która nie będzie spadać. Jednak najważniejsze jest to, by na zakupy zabrać smyka. Niech sam wybierze sobie bidon.
Bidony testowała Marzena Staszewska, mama pięcioletniego Mikołaja i trzyletniej Zosi. Kilka bidonów Marzena zabrała na wakacyjny wyjazd z przyjaciółmi. Efekt? Musiała je podzielić między wszystkie dzieci, bo inaczej byłby „zbiorowy krzyk i płacz”. To jeszcze nic, kiedy przyniosła do domu bidon w kolorze różowym, od razu zarekwirowała go mała Zosia, choć to Mikołaj miał testować bidony. W końcu kto oparłby się tak pięknym kolorom i ciekawym wzorom?

Materiał opracowała Joanna Karwat.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Ruda2112
Ruda2112 | 2016-08-18 22:21 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Słaby wybór - zwierzątko zmyło się po 1 mchu. Kubek przy wypaczania, nie nadaje się do pońownego użycia. Lipa.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?