Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Smily Play


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Autor: Ewelina Zawadka
Ocena:
1 ocena

Cena: 95 zł
Opis produktu

Smily Play, Biedroneczka Haneczka

Biedroneczka Haneczka Smily Play to interaktywna zabawka edukacyjna polecana dzieciom od 12. miesiąca życia. 
Zabawka "mówi" w języku polskim. Podczas zabawy Biedronka uczy dziecko zwrotów grzecznościowych, pierwszych literek oraz cyferek. Na środku brzuszka na też okrągły zegar z uśmiechniętym słoneczkiem. Przesuwając wskazówkę zegara dziecko uczy się pór dnia oraz czynności z nimi związanych.
Na każdej łapce znajdują się specjalne czujniki odpowiadające poszczególnym funkcjom. Oznaczone są za pomocą odpowiednich symboli graficznych (nutka, cyferki, literki oraz zasilanie). Po naciśnięciu odpowiedniego biedroneczka zareaguje i odezwie się miłym głosem zachęcając dzieckodo zabawy lub kończąc ją (przycisk zasilania).
Gdy biedroneczka mówi lub wygrywa melodyjki, jej nosek migocze czerwonym światełkiem. Gdy wszystkie funkcje są wyłączone, Biedronka pełni funkcję pluszka, do którego dziecka może się przytulić. 
Zabawka wykonana jest z miłego w dotyku materiału. Jej skrzydełka przy dotknięciu wydają szeleszczący dźwięk.
Wymaga dwóch baterii typu AA 1,5V.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Smily Play, Biedroneczka Haneczka

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Zawadka
Ewelina Zawadka

2017-11-19 11:45

Fajna zabawka

Bardzo ładne wykonanie, miła w dotyku. Pomaga najmniejszym dzieciakom w przyswajaniu prostych słówek. Zabawka uczy liczyć do trzech, literek ABC oraz innych prostych zwrotów. Głos biedroneczki jest bardzo przyjemny. Po naciśnięciu rączki gra pięć melodyjek, które dziecku bardzo się podobają a także migający nosek w takt muzyki. Zegar na brzuszku łatwo się przekręca dziecku nie sprawia problemu. Niestety u nas szybko zepsuł się przycisk na jeden nóżce i nie działa, a pozostałe działają bez zarzutu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?