Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Zobacz, jak wygląda brzuch zawodowej biegaczki po urodzeniu dziecka

| aktualizacja: 23.03.2016 | 0

Nie każda kobieta tydzień po porodzie ma idealnie płaski brzuch. Przykładem tego jest Stephanie, biegaczka, które chce zainspirować inne młode mamy i pokazać, że ciało po ciąży nie jest idealne – nawet, kiedy jest się sportowcem.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kobiece ciało po ciąży Stephenie Rothstein
fot. Instagran/stephrothstein

Stephanie Rothstein Bruce ma 32 lata i przez większość swojego życia zawodowo uprawiała sport. Gdy zaszła w ciążę, musiała odłożyć plany o karierze zawodowej. Teraz, po urodzeniu drugiego dziecka, wraca do biegania, marzy o Olimpiadzie i nie boi się pokazać, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dzieci.

Sportowiec to nie bohater

Kobiece ciało stale podlega ocenia, także ciało po ciąży i porodzie. Nie każda młoda mama kilka dni po porodzie wygląda tak, jak przed ciążą. Jeśli jesteś jedną z nich, jesteś szczęściarą! Coraz więcej kobiet decyduje się pokazać, jak zmieniły się ich ciała. Próbują walczyć z negatywnymi komentarzami i wstydem, odkrywają brzuchy, by zainspirować inne mamy.

Stephanie chce pokazać, że nawet szczupła, wysportowana i umięśniona kobieta może mieć rozstępy i obwisłą skórę na brzuchu. „Wróciłam do treningów i wciąż nie byłam pewna siebie, miałam wiele problemów, zastanawiałam się, czy inne kobiety też tak mają. Dodałam te zdjęcia i okazało się, że tak!” mówi biegaczka. „Ludzie zawsze żartują, że biegacze to nadludzie, ale ja wciąż sikam w majtki raz w miesiącu!” dodaje.Cieszymy się, że coraz więcej mam staje się inspiracją dla innych kobiet!

Czytaj także: To zdjęcie pokazuje całą prawdę o tym, co sądzi się na temat karmienia piersią

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?