Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Bleee…” - Ferie w MDK

| aktualizacja: 19.01.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Teatr Maska w Rzeszowie
30.01.2012r., godz.11.00 Ferie w MDK dla najmłodszych rozpoczną się i zakończą teatralnie. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na spektakle rzeszowskiego Teatru “Maska”!
Jak wygląda królowa motyli? Tego nie wie nikt, bo tak się składa, że królowa jest akurat nieobecna. Nieobecna od tak długiego czasu, że nikt nie pamięta, kiedy ostatnio ją widziano. Pewien paź królowej drugiego i pół stopnia zaczyna się zastanawiać, czy służenie ciągle nieobecnej królowej ma sens. Może lepiej zająć się robieniem tego, o czym się marzy? Może królowej w ogóle nie ma? Jego przekonania oburzają innych obywateli motylego państwa i niepokorny paź królowej zostaje skazany na zamknięcie na pętli autobusowej przy ulicy Kaczej. Kiedy trafia do starego autobusu nr 64, przekonuje się, że stał się on domem dla sporej grupy bardzo oryginalnych mieszkańców...

„Bleee…”
reż. Laura Sławińska

Spektakl uczy, że każdy z nas jest wyjątkowy i że wierząc w siebie możemy osiągnąć wszystko, o czym marzymy. Udowadnia też, że warto bronić swoich przekonań, a zgrana grupa przyjaciół potrafi każde miejsce zamienić w prawdziwy dom. Przedstawienie jest polską prapremierą tekstu Maliny Prześlugi, wyróżnionego przez jury XXI Konkursu na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Przedstawienie dla dzieci od lat 5 
sala widowiskowa MDK
bilet: 8 zł czas trwania: 45 min

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?