Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ojcostwo 2.0 – Poznaj blogi pisane przez ojców

| aktualizacja: 29.05.2015 | 0

Blogi parentingowe to jedna z najsilniejszych kategorii polskiej blogosfery: ciekawa, z kontrowersyjnymi tematami i opiniami. I wbrew pozorom tworzona nie tylko przez matki. Jakub, Kamil, drugi Kamil i Marcin. Poznaj ojców, których warto czytać.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Tylko internetowe dinozaury myślą jeszcze, że blogi o dzieciach to działka zarezerwowana dla mamuś, które nie mają nic do powiedzenia poza tym, co dziecko jadło i jak spało. Współczesne najlepsze blogi o dzieciach to kopalnia rzetelnej wiedzy oraz źródło ciekawych (i nieraz kontrowersyjnych!) opinii na tematy, którymi żyją dzisiejsi rodzice.

Na blogu Kamila Nowaka (Blogojciec.pl) znajdziecie nie tylko jego sposoby na wychowanie dzieci, ale też polemiczne artykuły np. o „darmowej” służbie zdrowia czy mądrościach wychowawczych płynących z reklam.

Jakub Pasek (męska połowa bloga Oczekując.pl) wpisy o podróżach albo gotowaniu przeplata felietonami o polityce i gospodarce (decyzje polityków dotyczą nas bardziej, niż czasem myślimy!) – nieraz potem pod jego tekstami znajduje się kilkadziesiąt komentarzy.

Z kolei Kamil Świątkowski, autor Copydaddy.blogspot.com, skupia się przede wszystkim na życiu rodzinnym – jeżeli szukacie ciepłych anegdotek z życia ojca, to właśnie to jest to miejsce.

Supertata, czyli Marcin Perfuński, to nie tylko bloger (i to podwójny! Prowadzi dwa blogi: Supertata.tv i Pankulturalny.blox.pl), ale też organizator comiesięcznych blogerskich spotkań #BFWawa, na których spotykają się blogerzy wszelkiej maści: parentingowi, urodowi, autorzy blogów społecznych itd., razem z rodzinami. I wszyscy dobrze się bawią!

Czytaj, co mówią ojcowie-blogerzy o pisaniu blogów.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?