Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Blogerzy pomagają

| aktualizacja: 24.07.2015 | 0

Blogosfera ma siłę! Blogerki i blogerzy z całego kraju stworzyli niesamowitą książkę. „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” to zbiór rymowanych historyjek o zwierzętach z całego świata. Wybierz się w podróż raz z głównym bohaterem i pomagaj innym.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Zwierzaki Pocieszaki - okładka
fot. materiały prasowe
„Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” to nie jest zwykły zbiór bajek, to książka cegiełka, którą można kupić przez Internet. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu. Pomysł na zorganizowanie i przeprowadzenie projektu non profit zrodził się tuż po spotkaniu blogerek parentingowych w Kościelisku.

Charytatywne bajkopisanie

Sama akcja przede wszystkim ma celu zebranie pieniędzy na rzecz podopiecznych fundacji, ale również ma pokazać, jaką siłę ma blogosfera oraz znajomości zawarte głównie wirtualnie i udowodnić, że łącząc się we wspólnym działaniu, można zrobić coś naprawdę wielkiego i pożytecznego.
„Zwierzaki Pocieszaki” powstały jako zbiór 15 rymowanych bajek opowiadających o zwierzątkach. Każdy wierszyk w zabawny i przystępny sposób przekazuje prawdy, z którymi niejednokrotnie zetknie się wchodzący dopiero w życie młody czytelnik. Projekt nie udałby się, gdyby nie zapał, chęci pracy na rzecz innych i pomysłowości jego uczestników.


Opowieści niosą z sobą niesamowite wnioski dla odbiorcy w każdym wieku. Dzięki ręcznie malowanym ilustracjom dzieci mogą przenieść się magiczny świat egzotycznych zwierząt. Mali czytelnicy zobaczą podwodny świat oczami Delfinka Marcinka, pospacerują po gorącym pisaku pustyni wraz z Surykatką Agatką, będą skakać, ile sił w nogach, z Kangurkiem Jurkiem. Poznajcie wszystkich 15 przyjaciół Karolka.


Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu. To właśnie tam najlepsi specjaliści w kraju pracują nad doskonaleniem metod leczenia chorób serca, w szczególności systemu wspomagania serca dla dzieci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl

Akcję patronatem objął serwis Babyonline.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?