Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Blogerzy dają radość dzieciom!

| aktualizacja: 17.09.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
dzieci zabawki Wader
fot. materiały prasowe
W blogosferze siła! My doskonale o tym wiemy, dlatego wspieramy działania blogerów. Tym razem blogerzy wezmą udział w konkursie, by wygrać zabawki dla szpitala dziecięcego.
Wprawdzie do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, jednak święty Mikołaj już obmyśla plan, jak sprawić radość wszystkim dzieciom. W tym roku do pomocy zaprosił czołowych polskich blogerów, którzy wezmą udział w konkursie, a nagrodę - megapakę zabawek od Wadera - zwycięzca przekaże podopiecznym z wybranego szpitala dziecięcego.

Blogerzy robią zdjęcia i… pomagają dzieciom

W związku z 25. rocznicą powstania marki Wader, polski producent zabawek zaprosił blogujących rodziców do udziału w urodzinowym konkursie fotograficznym. Zadaniem uczestników jest pokazanie, jak kreatywnie maluchy bawią się zabawkami Wader. Autorów najciekawszych zdjęć, firma nagrodzi publikacją zdjęć w katalogu produktowym 2016. Będzie to pierwszy katalog w którym zamiast aranżowanych sesji pojawią się zdjęcia zrobione przez rodziców i z udziałem ich dzieci. Oprócz prezentacji zdjęć w katalogu oraz nagród rzeczowych, Wader przygotował jeszcze jedną, niezwykłą niespodziankę. Jeden z wybranych blogerów, którego zdjęcia wybiorą fani na FB otrzyma specjalne wyróżnienie – zdecyduje, do którego szpitala dziecięcego trafi megapaka zabawek Wader.

"Konkurs fotograficzny jest pretekstem do tego, aby kontynuować akcję z ubiegłego roku Przywozimy radość – zbieramy uśmiechy, w trakcie której przekazaliśmy ciężarówkę zabawek do Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu" – opowiada Rafał Piotrowski z Wadera. "Pomagali nam wówczas artyści kabaretowi z Marcinem Dańcem na czele. Tym razem to jedna z blogujących mam lub tatusiów - laureat naszej zabawy, zostanie naszym Świętym Mikołajem" - dodaje. 

Finał akcji planowany jest na początek grudnia, tak aby na mikołajki dzieci z wybranego szpitala otrzymały zabawki.  Katalog ze zdjęciami blogerek ukaże się w styczniu 2016 roku.

Szczegóły akcji na www.wadertoys.pl

Wyłącznym patronem medialnym akcji "Dajemy radość dzieciom" jest magazyn „Mamo, to Ja” oraz serwis Babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?