Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Blok aktywnych Maluchów w Tamice

| aktualizacja: 31.01.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo
fot. tamika.pl
Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych zaprasza na nowe warsztaty, które od lutego na stałe zagoszczą w Tamice.
Oferta spotkań dla najmłodszych dzieci, stale poszerza się, proponując maluchom wiele atrakcji i form spędzania czasu wspólnie z rówieśnikami. 

Blok aktywnych Maluchów codziennie proponuje najmłodszym różnego rodzaju zajęcia edukacyjne, ruchowe oraz muzyczne.

Codziennie w godzinach 10:30- 12:30 najmłodsi bywalcy Akademii mogą liczyć na konkretne propozycje zabawy.

W każdy wtorek zapraszamy maluchy na muzyczne zajęcia, podczas których dzieci dowiadują się co to jest rytm, tempo, jakie dźwięki wydają poszczególne instrumenty. Wspólne muzykowanie oraz śpiewanie rytmicznych piosenek relaksuje i uspokaja nawet najbardziej niespokojne dzieci.

W środę małe dzieci mogą skorzystać z bardziej tanecznych form zabawy oraz poznać pierwsze słowa w języku angielskim. Pomysłem na wspólne warsztaty w środowe wieczory moą być warsztaty kulinarne, które cieszą się w tamice coraz większą sympatią małych i dużych Gości.

W czwartki królują zajęcia Go Baby do których właśnie dołączyła grupa starszaków, czyli dzieci w wieku 2-3 lata.  Popołudniu starsze dzieci mogą też nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego z elemtami baletu a nawet uczestniczyć w zajęciach wspólnie z dziećmi.

Piątki to czas zabawy w brazylijskich rytmach a więc króluje tu  Capoeira dla maluchów. Wspólna zabawa połączona z wysiłkiem fizycznym buduję koordynację i rytmiczność dzieci. Wieczorem w Tamice pojawiają sie dwa, wyjątkowo przyjazne maluchom pieski, które pomagają dzieciom zrozumieć swoje potrzeby w świecie ludzi.

Tematyczne weekendy w Tamice, warsztaty plastyczne, występy oraz animacje na stałe zagościły już w Akademii. Nowym cyklem spotkań są podróże, w które zabierane są dzieci w ramach cyklu W 80 dni dookoła świata.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?