Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Dania owocowe


Pojemność: 80 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 3, 49 zł
Opis produktu

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i banany

Mus owocowy Jabłka i banany BoboVita 100% smaku  firmy Nutricia polecany jest niemowlętom po 4. miesiącu życia. Produkt uzupełni dietę malucha, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. 
Mus owocowy Jabłka i banany został wyprodukowany z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka owoców, uprawianych z myślą o najmłodszych (owoce BoboVita spełniają nawet do 3000 razy* bardziej restrykcyjne normy niż owoce przeznaczone dla dorosłych). 
Produkt nie zawiera dodatku cukru (jest naturalnie pyszny!). Nie zawiera również składników modyfikowanych genetycznie (GMO) – podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.

* Dotyczy norm dla pestycydów w owocach. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia normy bezpieczeństwa i jakości produktu wynikające z prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i banany

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-24 14:48

Polecam

Deser w postaci musiku idealnie sprawdza się nie tylko w domu, ale także w czasie spaceru czy wyjazdu. Delikatny owocowy smak sprawia, że dziecko chętnie po niego sięga, natomiast prosty i witaminowy skład powoduje, że mama również chętnie po niego sięga. Smaczna i zdrowa przekąska

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-19 16:05

Mus dla maluszków

Mus w tubce, który można podawać dziecku już od początku rozszerzania diety o pokarmy stałe. Jabłka i banany są bardzo delikatne, nie są ciężkostrawne i nie podrażniają brzuszka. Poza tym są raczej nieuczulające. Warto te owoce podawać jako pierwsze. Fajnie, że powstał taki mus w tubce typowo dla maluszków po 4 miesiącu życia. Ta forma opakowania jest bardzo praktyczna i na pewno sprawdzi sie podczas podróży.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-01 12:05

smaczne i wygodne

Bardzo smaczny mus owocowy, który jest w wygodnym opakowaniu. Idealnie sprawdza się na spacerze czy w podróży. Porcja owoców, którą można mieć zawsze przy sobie a dziecko ją chętnie zjada. Polecam jako przekąskę dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?