Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Dania owocowe


Pojemność: 80 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 3, 49 zł
Opis produktu

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem

Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem BoboVita 100% smaku  firmy Nutricia polecany jest niemowlętom po 6. miesiącu życia. Produkt uzupełni dietę malucha. 
Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem to pełna owoców przekąska dla malucha. Przygotowana z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka owoców (owoce BoboVita spełniają nawet do 3000 razy* bardziej restrykcyjne normy niż owoce przeznaczone dla dorosłych). 
Produkt nie zawiera dodatku cukru (jest naturalnie pyszny!). Nie zawiera również składników modyfikowanych genetycznie (GMO) – podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.
Dzięki innowacyjnemu, przezroczystemu opakowaniu mama i dziecko mogą zobaczyć kolor oraz konsystencję apetycznego produktu, dzięki czemu zjedzenie go będzie nie lada frajdą!

* Dotyczy norm dla pestycydów w owocach. Żywność dla niemowląt i małych dzieci spełnia normy bezpieczeństwa i jakości produktu wynikające z prawa europejskiego i krajowego. Normy te są o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu z żywnością ogólnego przeznaczenia.
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Jabłka i truskawki z bananem

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-27 20:59

Sprawdzone

Produkt sprawdzony i przetestowany przez moje dzieci, które bardzo chętnie się nim zajadaly i pytaly tylko kiedy będzie następna porcja. Plus za bardzo wygodne i poreczne opakowanie dzięki czemu można łatwo używać w podróżach czy na spacerach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-24 14:49

Polecam

Deser w postaci musiku idealnie sprawdza się nie tylko w domu, ale także w czasie spaceru czy wyjazdu. Delikatny owocowy smak sprawia, że dziecko chętnie po niego sięga, natomiast prosty i witaminowy skład powoduje, że mama również chętnie po niego sięga. Smaczna i zdrowa przekąska

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-19 16:01

Sprawdzone połączenie smakowe

Klasyczne i sprawdzone połączenie smaków jabłek, truskawek i bananów. Nie znam dziecka, któremu ten zestaw by nie smakował. Dodatkowym plusem jest forma opakowania w elastycznej przezroczystej tubce. Jest to praktyczne rozwiązanie. Dziecku można z łatwością podać mus w każdej chwili i w każdym miejscu. Mozna tez obserwować ilośc zjedzonego przez dziecko deserku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-01 12:08

smaczna przękąska

Bardzo wygodna tubka do podania dziecku porcji owoców, która idealnie sprawdza się na spacerze. Ma bardzo dobry smak więc dziecko chętnie zjada. Porcja w sam raz na raz, ale można też zakręcić i zjeść później. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?