Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Dania owocowe


Pojemność: 80 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 3, 49 zł
Opis produktu

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Morele z jabłkiem i gruszką

Mus owocowy Morele z jabłkiem i gruszką BoboVita 100% smaku  firmy Nutricia polecany jest niemowlętom po 6. miesiącu życia. Produkt uzupełni dietę malucha. Świetnie sprawdzi się w domu, na spacerze, placu zabaw oraz podczas dużych i małych wycieczek.
Mus owocowy Morele z jabłkiem i gruszką to pełna owoców przekąska dla malucha. Przygotowana z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka owoców, spełniających europejskie i  krajowe normy. 
Produkt nie zawiera dodatku cukru (jest naturalnie pyszny!). Nie zawiera również składników modyfikowanych genetycznie (GMO) – podobnie jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim.
Dzięki innowacyjnemu, przezroczystemu opakowaniu mama i dziecko mogą zobaczyć kolor oraz konsystencję produktu.
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita 100% smaku, Mus owocowy Morele z jabłkiem i gruszką

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-24 15:01

Polecam

Deser w postaci musiku idealnie sprawdza się nie tylko w domu, ale także w czasie spaceru czy wyjazdu. Delikatny owocowy smak moreli, jabłka i gruszki sprawia, że dziecko chętnie po niego sięga, natomiast prosty i witaminowy skład powoduje, że mama również chętnie po niego sięga. Smaczna i zdrowa przekąska

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-12 17:00

Zdrowa przekąska

Bardzo lubię propozycję musów owocowych firmy Bobovita. Posiada w ofercie ogromną gamę różnorodnych zestawień smakowych. Dodatkowy plus za skład. Bez barwników, środków konserwujących i cukru. Idealne jako zdrowa przekąska. Moje dziecko uwielbia jeść prosto z tubki. Taka forma sprawdza się szczególnie podczas spacerów. Zawsze mozna mieć zdrową porcję owoców w zasięgu ręki. Morele z jabłkiem i gruszką to klasyczne połączenie, które smakuje prawie wszystkim. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Prus-Kamecka
Katarzyna Prus-Kamecka

2017-09-05 11:33

NIE!

Zawiodłam się na tym produkcie. Przyznam, zobaczyłam w sklepie Morele jabłka i gruszka to myślałam że w składzie jest tylko to.Dziecko dostało i wysypka. Jak się później okazało, z tyłu tubki jest pełny skład napisany małymi literkami. W składzie jest banan a dziecko jest na to uczulone. Inne tubki przejrzałam i też są inne składniki jeszcze dodane jak np. buraki. W skrócie przód etykiety nie jest równoznaczny z pełnym składem. Jestem na NIE!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-25 14:07

Smaczny i zdrowy

Mus owocowy bardzo dobry w smaku. Idealna i zdrowa przekąska na drugie śniadanie. Fajne połączenie smaków. Naprawdę bardzo dobry. Idealnie sprawdza się na wycieczkach, w podróży. Coś pysznego na mały głód. Nam towarzyszy codziennie jakiś smak podczas spaceru.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?