Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Obiadki


Pojemność: 125 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 4 zł
Opis produktu

BoboVita, Marchewka z ziemniaczkami i cielęciną

Obiadek Marchewka z ziemniaczkami i cielęciną BoboVita polecany jest niemowlętom po 5. miesiącu życia. Danie zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany jest do wieku. 
Obiadek nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku, a także składników modyfikowanych genetycznie (jak wszystkie inne produkty dla niemowląt i małych dzieci na rynku polskim). Wchodzące w skład dania warzywa są gotowane na parze. 
Produkt bezglutenowy. Nie zawiera mleka. Bez dodatku soli

Skład: woda, marchewka (30%), kleik kukurydziany, ziemniaki (10%), mięso cielęce (bez wywaru) (8,5%), olej rzepakowy, skrobia kukurydziana.

Gdzie można kupić: sklep internetowy MamyZakupy.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Marchewka z ziemniaczkami i cielęciną

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-03-13 21:31

Smaczny

W smaku dobry, córka nie pluła nim. Dodatkowo zawiera mięso, co istotne przy jego wprowadzeniu. Warzywa przygotowane na parze, przez co nie tracą swoje wartości odżywczej. Dostarczają młodemu organizmowi to co najlepsze. Świetne się sprawdza porą zimową gdy dostęp do świeżych warzyw jest ograniczone. I co najważniejsze mięso z pewnej hodowli.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-02 20:59

Zaufany produkt

Oczywiście daje 5 gwiazdek. Bardzo fajna pomoc w rozszerzeniu diety dziecka. Gładka konsystencja, dziecko zje z łatwością. Smak bardzo delikatny. I co najważniejsze bardzo dobry skład. Jest łatwo dostępny. Synek dzięki temu poznaje nowe smaki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2016-12-18 23:30

Bardzo dobre dla dziecka

Jedliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zresztą my dużo smaków Bobovity wypróbowaliśmy i w sumie wszystko smakowało mojemu dziecku. Najwidoczniej mu podchodzą :) Danie faktycznie łagodne, idealne dla 5-miesiecznego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?