Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Deserki mleczne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 11 zł
Opis produktu

BoboVita, Mleczny deserek (różne smaki)

Mleczne deserki BoboVita polecane są dzieciom, które skończyły 6. miesiącu życia. Deserki są w sprzedaży w czteropakach w trzech smakach: ryż na mleku, banan, brzoskwinia. Deserki są wzbogacone w wapń (jeden deserek zapewnia 23% dziennego spożycia wapnia). Można je podawać dziecku okazjonalnie, np. na podwieczorek lub na deser. 
Jeden kubeczek Mlecznego deserku dziennie pomoże zadbać o urozmaiconą i zbilansowaną dietę dziecka. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia, np. na drugie śniadanie, rodzice mogą sięgnąć po Mleczny pudding, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. W ciągu dnia można podać dziecku maksymalnie jeden kubeczek produktu. 
Mleczne deserki, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają żadnych środków konserwujących, a dzięki procesowi pasteryzacji nie wymagają przechowywania w lodówce, dlatego bezpiecznie można je podawać w podróży czy podczas spaceru. Wszystkie produkty są dokładnie kontrolowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa niemowląt i małych dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy BoboVita
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Mleczny deserek (różne smaki)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?