Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Deserki mleczne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 11 zł
Opis produktu

BoboVita, Mleczny deserek (różne smaki)

Mleczne deserki BoboVita polecane są dzieciom, które skończyły 6. miesiącu życia. Deserki są w sprzedaży w czteropakach w trzech smakach: ryż na mleku, banan, brzoskwinia. Deserki są wzbogacone w wapń (jeden deserek zapewnia 23% dziennego spożycia wapnia). Można je podawać dziecku okazjonalnie, np. na podwieczorek lub na deser. 
Jeden kubeczek Mlecznego deserku dziennie pomoże zadbać o urozmaiconą i zbilansowaną dietę dziecka. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia, np. na drugie śniadanie, rodzice mogą sięgnąć po Mleczny pudding, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. W ciągu dnia można podać dziecku maksymalnie jeden kubeczek produktu. 
Mleczne deserki, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają żadnych środków konserwujących, a dzięki procesowi pasteryzacji nie wymagają przechowywania w lodówce, dlatego bezpiecznie można je podawać w podróży czy podczas spaceru. Wszystkie produkty są dokładnie kontrolowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa niemowląt i małych dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy BoboVita
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Mleczny deserek (różne smaki)

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-14 20:34

Dobre

Deserki są smaczne. Dostępne są w różnych smakach. Mają gęsta konsystencję. Fajne na przekąskę czy deser. Sprawdzają się też w podróży bo nie muszą być przechowywane w lodówce. Minus za niezbyt dobry skład i wysoką cenę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-04-11 09:34

ciekawy produkt

Deserki są smaczne i nie trzeba ich trzymać w lodówce. Są wygodną alternatywą na podwieczorek. Są dodatkową porcją mleka dla dziecka. Mój synek je lubi i chętnie zjada cały kubeczek. Wygodny na spacerze. Polecam mleczne deserki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?