Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Deserki mleczne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 9,96 zł
Opis produktu

BoboVita, Mleczny pudding (różne smaki)

Mleczne puddingi BoboVita polecane są dzieciom, które skończyły 10. miesiącu życia. Puddingi są wzbogacone w wapń (jeden deserek zapewnia 23% dziennego spożycia wapnia). Można je podawać dziecku okazjonalnie, np. na podwieczorek lub na deser. 
Jeden kubeczek Mlecznego puddingu dziennie pomoże zadbać o urozmaiconą i zbilansowaną dietę dziecka. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia, np. na drugie śniadanie, rodzice mogą sięgnąć po Mleczny pudding, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. W ciągu dnia można podać dziecku maksymalnie jeden kubeczek produktu. 
Mleczne puddingi, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają żadnych środków konserwujących, a dzięki procesowi pasteryzacji nie wymagają przechowywania w lodówce, dlatego bezpiecznie można je podawać w podróży czy podczas spaceru. Wszystkie produkty są dokładnie kontrolowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa niemowląt i małych dzieci.
Puddingi mleczne sprzedawane są jako czteropaki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy BoboVita
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Mleczny pudding (różne smaki)

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-28 06:52

Smaczny i pożywny

Smaczny i pożywny. Fajna i przyjemna konsystencja. Idealny do zabrania w drogę. Dziecko je ze smakiem. Skład też jest w porządku.. Polecam. Nam najbardziej smakuje waniliowy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-15 07:57

Dobry

Mleczny pudding jest w smaku dobry, dostępny jest w różnych ciekawych smakach. Fajny na wyjazdy lub na deser. Ma lekką i delikatną konsystencję. Wykonany jest z surowców o dobrej jakości. Nie wywołuje uczulenia ani innych dolegliwości. Cenowo jest drogi i ma skład nie najlepszy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-06 12:37

fajne

Wygodny podwieczorek dla dziecka zwłaszcza gdy nie ma nas w domu. Próbowaliśmy waniliowego i małemu smakowało. Dobry dodatek do jadłospisu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?