Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Obiadki


Pojemność: 190 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 4,99 zł
Opis produktu

BoboVita, Pomidorowa z kurczakiem i ryżem po 6. miesiącu

Pomidorowa z kurczakiem i ryżem po 6. miesiącu BoboVita to posiłek stworzony z myślą o szczególnych potrzebach żywieniowych małych dzieci. Zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki pochodzące z kontrolowanych upraw oraz warzywa gotowane na parze. Konsystencja posiłku jest dopasowana do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia, idealna do rozwijania umiejętności żucia.
Posiłki w słoiczkach BoboVita spełniają rygorystyczne normy określone przez Unię Europejską dla żywności dla niemowląt i małych dzieci. Każda partia warzyw przechodzi nawet ponad 600 testów jakości. Zgodnie z przepisami prawa obiadek nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera także dodatku soli. Produkt dostępny w opakowaniu z nową, przezroczystą etykietą.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Tesco
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Pomidorowa z kurczakiem i ryżem po 6. miesiącu

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-03-12 22:44

Wyśmienite

U nas się sprawdziły przy rozszerzenii diety. Nie mieliśmy dostępu do świeżych warzyw ze względu na porę roku. Przez co sięgnęłam po słoiczki. Okazały się rewelacyjnym wyjściem córce smakowały , umożliwiły większe poznanie smaków i pomogły w nauce żucia i gryzienia. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-02 14:42

Pyszna pomidorowa

W smaku jest rewelacyjna. Synek zjadł bardzo chętnie wszystko na raz. Smak delikatny i wyważony. Konsystencja odnowienia dla takiego malucha. Polecam w okresie zimowym kiedy to nie ma naszych polskich dobrych pomidorów,by samemu przygotować pyszna pomidorą. My sięgamy po nią często.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-01 19:57

ach te pomidorki

Mój synek bardzo ja lubił. Bardzo dobrze smakowała i ładnie pachniało. Ryż nie przeszkadzał dziecku a uczył sie żuc. Ciekawa propozycja.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2016-12-18 23:32

Smakował:)

To danie jest tak dobre, że ja poproszę takie słoiczki dla mam :) I są kawałi ryżu, które dziecko czuje i moze swoimi dziąsłami próbować gryźć. Choć nie musi, bo jest taki miękki, ze sam sie rozpływa :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?