Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nutricia


kategoria:

Kaszki


Pojemność: 170 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 6,99 zł
Opis produktu

BoboVita, Porcja zbóż Kaszka ryżowa o smaku waniliowym

Kaszka ryżowa o smaku waniliowym Porcja zbóż marki BoboVita została wzbogacona w witaminę B1, która pełni ważną funkcję w prawidłowym metabolizmie energetycznym. Delikatnie waniliowy smak zasmakuje dziecku i pomoże w dalszym rozszerzaniu diety dziecka (maluch chętniej będzie poznawał nowe smaki). Kaszka zawiera zboża najwyższej jakości. Nie zawiera cukru. Każda partia zbóż wykorzystywana w kaszkach przechodzi ponad 600 testów jakości. 
Kaszka polecana jest dzieciom od 4. miesiąc życia.
Oceny użytkowników produktu 

BoboVita, Porcja zbóż Kaszka ryżowa o smaku waniliowym

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-18 14:27

smaczna

Lekka i bardzo smaczna konsystencja. Kaszka bardzo dobra, łatwa w przygotowaniu. Pełna i bogata w zestaw witamin i minerałów niezbędny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Substancje zawarte w produkcie są doskonale wyselekcjonowane. Produkt pozbawiony jest cukru przez co jest bardzo zdrowy i wskazany do podania w diecie naszego dziecka. Dodatkowo łatwość dostępu to ogromny plus.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-24 21:52

Idealna na posiłek

Synek bardzo lubi kaszki 'Porcja zbóż'. Kiedy widzi jak ją przygotowywuje widać jego niecierpliwość. A można ją zrobić szybko i bardzo łatwo. Bez grudek. Skład też jest w jak najlepszym porządku. Bez dodatku cukru, natomiast wzbogacona o witaminy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2016-12-15 23:40

Tak niewiele brakuje do ideału

Jak w temacie. Jest dobrze, ale jednak do ideału brakuje. Synek kaszkę je bez problemu. Nawet mimo tego, że rozrabiamy ją wodą, a nie, tak jak jest w instrukcji przygotowania, na mleku - niestety nie jestem w stanie odciągnąć takiej ilości mleka, a karmimy piersią. Jedyne, do czego mam zastrzeżenia, to obecność sztucznego aromatu - waniliny w składzie kaszki. Zamiast tego można było umieścić naturalną wanilię. Poza tym ok. Co najważniejsze - nie zawiera cukru!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Rostkowska
Magdalena Rostkowska

2016-06-30 19:47

Pycha!

To zdecydowanie ulubiona kaszka mojej córki. Ma delikatną, fajną konsystencję i pięknie pachnie. Dobrze i szybko rozpuszcza się w mleku. Świetnie sprawdziła się u nas w początkach rozszerzania diety. Kaszka nie zawiera cukru i jest wzbogacona o witaminę B1. Jest bezmleczna, a więc można ją przyrządzić na dotychczasowym mleku małego alergika.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?