Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Braun


kategoria:

Inne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 1399 zł
Opis produktu

Braun, Depilator Silk-expert 3 IPL

Depilator Silk-expert 3 IPL Braun gwarantuje trwałe usunięcie widocznych włosów na twarzy i ciele. Wyposażony w unikalną technologię SensoAdapt™  depilator nieprzerwanie skanuje odcień skóry 80 razy na sekundę i dostosowuje siłę światła tak, by w bezpieczny sposób osiągnąć pożądany efekt. 
Depilator Silk-expert 3 IPL Braun oferuje najszybszą, nadającą się do użytku domowego technologię IPL, dzięki której spędzisz mniej czasu na pielęgnacji urody nie rezygnując jednocześnie z długotrwałego efektu gładkiej, promiennej skóry. 
Testy kliniczne pokazały, że po czterech, cotygodniowych zabiegach badani odnotowali znaczące spowolnienie odrastania włosków.
Urządzenie powstało z myślą o użytkownikach, którzy po raz pierwszy sięgają po technologię IPL do użytku domowego. Ma trzy tryby działania: normalny, delikatny i bardzo delikatny. 
W trybie normalnym depilator pracuje z największą mocą i dostosowuje się do odcieni skóry w każdym momencie. Działając w trybie delikatnym, depilator Braun Silk-expert dostosowuje się do różnych odcieni skóry równie szybko i skutecznie, jak w przypadku pracy w trybie normalnym – różnica polega na tym, że pracuje z mniejszą mocą.
Urządzenie umożliwia bezpieczną, delikatną depilację wrażliwych miejsc takich jak pachy i okolice bikini. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Braun
Oceny użytkowników produktu 

Braun, Depilator Silk-expert 3 IPL

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-09 07:35

Depilator Silk-expert 3 IPL

Urządzenie jest eleganckie i subtelne. Dobrze trzyma się w dłoni, chociaż waga minimalnie mogłaby być mniejsza, ponieważ przy długich zabiegach niestety zaczynają ręce boleć.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?