Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Braun


kategoria:

Inne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 549 zł
Opis produktu

Braun, Depilator Silk-épil 7 Wet&Dry

Depilator Silk-épil 7 Wet&Dry Braun usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. Jest to możliwe, dzięki technologii Close-Grip – czyli 40 par pęset, które opracowano w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich. Ten sposób depilacji zapewnia skórę gładką aż do 4 tygodni. 
Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry został stworzony specjalnie do depilacji w ciepłej wodzie. Ciepła woda odpręża i łagodzi. Ciepło poprawia krążenie i zwiększa komfort depilacji, czyniąc skórę mniej uwrażliwioną. Praktycznie nie sprawia bólu przy regularnym stosowaniu.
Sprzęt jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem. Działa na mokro i sucho - jest w 100% wodoodporny.
Depilator ma ruchomą głowicę, która może się wychylać 15 stopni w przód i w tył. Oznacza to, że lepiej dopasowuje się do kształtów ciała, zapewniając większy komfort i maksymalną dokładność. Zapewnia też optymalną pozycję pracy. 

Lampka Smartlight, zamontowana w produkcie, ułatwia kierowanie procesem depilacji, podświetlając nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu. 
Depilator nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale również masuje skórę. Prędkość depilacji można dostosować do indywidualnych potrzeb: Prędkość 1 do najdelikatniejszej, a prędkość 2 do najskuteczniejszej depilacji.
W zestawie znajdziesz też soniczną szczoteczkę do oczyszczania twarzy. Biało-niebieska szczotka pozwala na dogłębny peeling skóry i pozwala na uniknięcie wrastających włosków 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Braun
Oceny użytkowników produktu 

Braun, Depilator Silk-épil 7 Wet&Dry

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-09 07:32

Depilator

fajny depilator, ładny i włosy odrastają dopiero po 3 tygodniach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?